SAÇ 369 Görüntülenme 07 Ekim 2017 Cumartesi

Kış aylarında saç bakımı nasıl olmalı? İşte altın değerindeki öneriler

Kışın saç bakımı; Sonbaharın gelmesiyle başlayan saç sorunları kışın giderek artar, yağlı saçlardaki yağlanma artar,kuru saçlar daha çok kurur. Mevsim değişikliği saç dökülmesi problemini de hızlandırır.

Paylaş share
Sitene Ekle link

Bu içeriğe yorum yapın

0 Yorum

Benzer Videolar

Çok İzlenenler

Ufak Tefek Cinayetler 12. bölüm final sahnesinde çalan şarkı Ufak Tefek Cinayetler 12. bölüm final sahnesinde çalan şarkı
Ufak Tefek Cinayetler son bölüm final sahnesinde çalan şarkı viral oldu. Ufak Tefek Cinayetler 12. bölüm final sahnesinde çalan şarkı maktul elmaelma.com'da.
Erkeklerin ilk neresine bakarsınız? Erkeklerin ilk neresine bakarsınız?
Kadınlar erkeklerin ilk neresine bakar? Üşenmedik sokağa çıktık sizin için sorduk. İşte kadınların itiraf gibi yanıtları...
Mutluluk çubuğu tedavisi nedir kimler yaptırabilir? Mutluluk çubuğu tedavisi nedir kimler yaptırabilir?
Ürolog Prof. Dr. M. İhsan Karaman, mutluluk çubuğu nedir, ne işe yarar sorusuna yanıt verdi. Sertleşme sorunu yaşayan her erkek penis protezi yaptırabilir mi?
Halattan atlamaya çalışan penguenlerin hali kahkaha garantili! Halattan atlamaya çalışan penguenlerin hali kahkaha garantili!
Halattan atlamaya çalışan penguenlerin görüntüsü bugünün virali oldu. İşte penguenlerin kahkaha garantili halleri.
Ufak Tefek Cinayetle son bölümde çalan şarkı trend oldu Ufak Tefek Cinayetle son bölümde çalan şarkı trend oldu
Ufak Tefek Cinayeler son bölümde çalan şarkı Havada Hinlik var trend oldu. Nil İpek'in Havada Hinlik var şarkısının videosu elmaelma.com'da
Ufak Tefek Cinayetler'in yeni fragmanı olay ortalık fena karışıyor Ufak Tefek Cinayetler'in yeni fragmanı olay ortalık fena karışıyor
Ufak Tefek Cinayetler 14. bölüm fragmanı yayınlandı. Ufak Tefek Cinayetler yeni fragmanda ortalık fena karışıyor Oya ve Edip her şeyi anlatıyor.
Ufak Tefek Cinayetler 12. bölüm fragmanı Merve bombası! Ufak Tefek Cinayetler 12. bölüm fragmanı Merve bombası!
Ufak Tefek Cinayetler 12. bölüm fragmanı elmaelma.com'da. Ufak Tefek Cinayetler 12. bölüm fragmanında Merve bombası var. Meğer ağabeyiyle ortakmış!
Ufak Tefek Cinayetler 6. bölüm fragmanı Oya bombayı attı! Ufak Tefek Cinayetler 6. bölüm fragmanı Oya bombayı attı!
Ufak Tefek Cinayetler 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Ufak Tefek Cinayetler 6. bölümüne Oya'nın intikam hamlesi damga vuracak.