6 Ocak 2017 günlük burç yorumları!

6 Ocak 2017 günü yıldızlar bizlere neler müjdeliyor? İşte 6 Ocak günlük burç yorumları...

KOÇ Tembellik etmemeli veya başkalarının görev ve sorumluluklarınızı yerine getirmesini beklememelisiniz. Kendi üstünüze düşeni yapma konusunda ne kadar ısrarcı olursanız, o kadar az eleştiri ve şikayet söz konusu olacaktır. Diğerlerini de size destek olmaya ikna edebilirsiniz.
12 1
BOĞA Arkadaş ve akrabalarınızın fikirlerini dinlemeye zaman ayırmalısınız. Diğerlerinin istek ve ihtiyaçlarına kulak vererek sağlıklı ilişkiler kurabilirsiniz. İş hayatınızı ilgilendiren fırsatlar imajınızı güçlendirmenize yardım edebilir.
12 2
İKİZLER İyi bir arkadaşınızla, aile üyelerinizden bazılarıyla veya partnerinizle aranızda güven ya da anlayış sorunlarına bağlı problemler oluşabilir. Ortamı netleştirebilmek için doğru sorular sormak veya doğru cevaplar vermek gerekebilir. Yaşam tarzınızla ilgili seçeneklerinizi gözden geçirebilirsiniz.
12 3
YENGEÇ Bazı kişileri etkilemek için gereğinden fazla harcamalar yapabilir veya hediyeler ya da ödünler verebilirsiniz. Kimsenin dikkatini çekmek için harcama yapmak zorunda değilsiniz. Başkalarının değil, kendi hayatınızı iyileştirmeye çalışmalısınız.
12 4