Çok Okunanlar
Fiziğiyle göz dolduran Yasemin Özilhan, bikinili görüntülendi Fiziğiyle göz dolduran Yasemin Özilhan, bikinili görüntülendi
Sosyetenin gözde isimleri arasında yer alan Yasemin Özilhan, son olarak küçük kızı Ela'yla kanoya binerken objektiflere takıldı.
Bu besinden uzak durun! Kalp krizine neden oluyor! Bu besinden uzak durun! Kalp krizine neden oluyor!
Günlük hayatta kahvenin yanında ya da tatlı krizlerini tetiklemek için tükettiğimiz beyaz çikolata gibi besinlere dikkat! Kalp krizi riskini arttırıyor.
Seda Sayan bikinili halini paylaştı: Biraz yemek yemeliyim! Seda Sayan bikinili halini paylaştı: Biraz yemek yemeliyim!
Geçtiğimiz günlerde Demet Akalın ile yaşadığı polemik yüzünden gündeme gelen Seda Sayan Amerika'ya gitti. Sayan, bikinili halini paylaşmaktan geri durmadı.
Kuzey Yıldızı'nın Tülin'i Burcu Binici’nin üstsüz jakuzi pozu olay! Kuzey Yıldızı'nın Tülin'i Burcu Binici’nin üstsüz jakuzi pozu olay!
Son olarak Kuzey Yıldızı dizisinde boy gösteren Burcu Binici, şu sıralar tatilin tadını çıkarıyor. Binici'nin jakuzide verdiği poz sosyal medyada olay oldu.
Kaan Yıldırım-Hadise ayrılığının sebebi Ebru Gündeş çıktı! Kaan Yıldırım-Hadise ayrılığının sebebi Ebru Gündeş çıktı!
Hadise ile Kaan Yıldırım aşkı kesin olarak bitti. Reza Zarrab ile yasak aşk yaşadığı iddia edilen Hadise'nin sevgilisi Yıldırım, Ebru Gündeş'le konuştu.