9 Ocak 2017 günlük burç yorumları! Keyifli bir güne merhaba...

9 Ocak 2017 günü günlük yorumları burçları keyifli bir günün beklediğini müjdeliyor... İşte burç yorumlarınız...

Koç: Güne keyifli başlayacaksınız ve bugün kendinizi özgür ve rahat hissedeceksiniz. Çeşitli davetler alabilirsiniz ve ilginç organizasyonlara katılabilirsiniz. Enerjinizi spor yaparak veya seyahate çıkarak boşaltabilirsiniz. Ayrıca fizik güç gerektiren işler yapabilirsiniz. Ancak kendinizi çok fazla yormayın. Beslenmenize ve uykunuza dikkat edin. Aslında bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz ve keyif aldığınız konular ile ilgileneceksiniz. Böylece sizi rahatsız eden her ne var ise, bütün bunlardan uzaklaşmayı başaracaksınız. Sevdiğinize karşı daha ilgili ve anlayışlı davranmanız gerekiyor. Aslında ilişkilere bakış açınız değişiyor.
12 1
Boğa: Bugün parasal konular sizi meşgul edebilir. Kişisel harcamalarınızı kontrol etmeniz gereken bir gündesiniz. Gün içinde işlerinizle ilgili eksikleri tamamlamak isteyebilirsiniz. Finansal anlamda sizi zorlayan koşullar oluşabilir. Kadın arkadaşlarınıza zaman ayırabilirsiniz. Geleceğinizle ilgili konularda gerçekçi olmalısınız.
12 2
İkizler: Yeni bir proje hakkında iyi haberler alacaksınız ve yakınlarınızdan destek alacaksınız. İlişkinizi tazelemek ve gelecek için güvenli temeller oluşturmak isteyeceksiniz. Tarihler belirlemek için gayret gösterecek ve onlara uymaya çalışacaksınız.
12 3
Yengeç: Yeni bir iş arıyorsanız, karşınıza kaçırmayacağınız bir fırsat çıkacak ve belli bir süre böyle bir imkanı tekrar bulamayacaksınız. Yeni bir arkadaşınızda duyduğunuz ilgi partnerinizi kızdıracak; öfkeli laflar duymanız muhtemel.
12 4