Günlük burç yorumları 11 Ekim Çarşamba gününden itibaren girişimlerinize ve mücadelelerinize dikkat!

Günlük burç yorumları Astroloji Uzmanı Hande Kazanova sizler için günlük burç yorumlarını yorumladı. Hande Kazanova'nın analizi ve tavsiyeleri burç yorumlarınızda.

Bugün devreye giren Mars-Satürn dik açısıyla, önemli girişimlerimizde ve mücadelelerimizde birtakım engellerle karşılaşabiliriz. Adım atmak, harekete geçmek pek kolay olmayabilir. Hayat bizi bir noktada durduruyorsa, tepkili olmak ve hemen öfkelenmek yerine, sinirlerimize hâkim olup sakin davranmayı tercih etmeliyiz. Öte yandan, Mars-Satürn dik açısı, tarım ziraat ve çiftçilik alanında sıkıntıları, toplum içinde hastalıkları tetikleyebilir.
13 1
KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU Sosyal çevre sorumluluklarınız ortak parasal işlerinizde sorunları karşınıza getirebilir. Engeller ve blokajlar öfkenizi içinizde biriktirmenize neden olabilir.
13 2
KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU Bugün, iş girişimlerinizde ve gelecek sorumluluklarınızda bazı engellerle karşılaşabilirsiniz. Önemli meseleler söz konusu olduğunda adım atmakta çekinebilirsiniz.
13 3
OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU Geleceğinize yönelik adımlarınızda bazı engeller ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Enerjinizi iyi kullanmaya çalışın. Blokajların sizi sinirli kılmasına izin vermeyin.
13 4