Günlük burç yorumları 14 Kasım Salı

Günlük burç yorumları Hande Kazanova burç yorumlarınızı yorumladı! Merkür-Neptün dik açısıyla kafanızda bir takım belirsiz konular mı var bir tür kafa karışıklığı mı yaşıyorunuz?

Salı günü devreye giren Merkür-Neptün dik açısıyla kafamız karışık ve belirsiz olabilir. Her tür işimizde ve iletişimimizde kolay aldanmalara, yönlendirilmelere açık olabiliriz. Bir yandan da hayal gücümüz yüksek çalışacak. Sanatsal konularda yaratıcılığımız artabilir. Koşullar net olmayacağı için önemli işlerimizi ve anlaşmalarımızı bu tarihe denk getirmemeye çalışalım. Bu konularda temkinli davranmakta fayda var.
13 1
KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU Düşüncelerinizde yanılma ihtimaliniz çok yüksek. Seyahat, eğitim, medya, hukuk ve yabancılarla girişilecek işlerinizde gerçekçilikten uzaklaşmadan adımlar atmaya çalışın.
13 2
BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU Gün içinde sosyal ortamlarınızda arkadaşlarınızla borç alışverişine girmemeniz gerekiyor. Bu süreçte arkadaşlarınızla olan parasal konuşmalarınıza da dikkat etmelisiniz.
13 3
İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU İş hayatınızda salı günü duygularınız ve mantığınız arasında güzel köprüler kuracaksınız. Özel hayatınızda toplum önünde iletişimsel olarak kafanız karışık olabilir.
13 4