İşte dünyanın en seksi tutuklusu Jeremy Meeks özel hayatı!

Nezarethanede çekilen fotoğrafları sosyal medyada olay yaratan Jeremy Meeks, hapishaneden çıktıktan sonra modellik yapıyor ve sahip olduğu şöhretin tadını çıkarıyor! İşte Meeks'in merak edilen özel hayatı...

Jeremy Meeks, beyazperdeye yansıyan Hollywood yapımlarında izlediğimiz ilginç yaşam öykülerinden birine sahip. Bir tutuklu olarak girdiği hapishaneden dünyaca ünlü bir model olarak çıktı! Peki Meeks bunları nasıl başardı? Dünyanın en yakışıklı suçlusu olarak şöhrete kavuşan Jeremy Meeks, tutukluluk sürecinin ardından ünlü bir model hayatı yaşamaya başladı.
22 1
Hapishaneden çıktıktan sonra şöhret olan Meeks, Stockton polis departmanı tarafından Facebook sayfasında gözaltında çekilen fotoğrafı paylaşıldıktan sonra yakışıklılığı ile binlerce kişinin dikkatini çekti.
22 2
Jeremy Meeks’in fotoğrafı polis departmanı tarafından Facebook’ta paylaşıldıktan 24 saat sonra 20,000’in üzerinde beğeni ve 6,000’den fazla yorum almıştı.
22 3
Yalnızca göz altına alındığında çekilen fotoğrafıyla kendisine hayran olan kitle, silahlı soygun suçundan hapse giren Jeremy Meeks’ı çıkarmak için 900 bin dolar para kefalet parasını toplamaya bile kalkıştı.
22 4