Kendi parfümümü nasıl yaparım?

Vücudun güzel kokusu çok önemlidir! Hatta bir insanın kişilik özelliklerini parfümlerinden bile anlamamız mümkündür. Peki kendi parfümümüzü kendimiz yapamaz mıyız? Sizler için kendi parfümünüzü nasıl yapabilirsiniz araştırdık.

Dünyaca ünlü markaların parfümlerini almak için bir sürü para harcarken hiç kendi parfümünüzü yapmayı düşündünüz mü? Kendi karakteristik parfümünüzü yapabilirsiniz hem çok kolay hemde çok pratik!
8 1
Vücudun güzel kokması çok önemli! Kişinin parfümü aynı zamanda karakteristik özelliğini de yansıtmaktadır. Kişiliğinize uygun olan bazı esansiyel yağları seçerek ve harmanlayarak sizde özgün kokunuzu oluşturabiliriniz.
8 2
Özgün aromalarla zenginleştirilmiş kokalar seçerek içindeki lavanta özlü uçucu yağın etkisiyle teninizde gün boyu hoş bir esinti hissetmenize yardımcı olur.
8 3
İlk olarak bu malzemeleri koku zevkinize göre değiştirebilirsiniz hadi başlayalım; -2 fincan damıtılmış su, 3 yemek kaşığı votka, 5 damla lavanta özlü yağ,10 damla papatya özlü yağ, 10 damla kedi otu özlü yağ, 10 damla kedi otu özlü yağ.
8 4