Kapat

Mesaj Gönderildi

GÖNDER

6 adımda bembeyaz tırnaklara kavuşun!

...

6 adımda bembeyaz tırnaklara kavuşun! foto 1Tırnaklarınızı beyazlatmak için pahalı kremler kullanmanıza, saatler harcamanıza gerek yok. Evde kolayca yapabileceğiniz bu 6 adımla bembeyaz ve bakımlı tırnaklara kavuşabilirsiniz!

6 adımda bembeyaz tırnaklara kavuşun! foto 2

Limon suyu


Sağlık deposu limon burada da karşımıza çıkıyor. Bir kaba bir bardak saf su ve 10 damla limon suyu dökün. Tırnaklarınızı bu karışımın içinde 15 dakika bekletin. Mükemmel bir sonuç almak için bu karışımı haftada iki kez deneyin. Limon kabuğunu da atmayın, ellerinize sürerek parlak bir cilde sahip olabilirsiniz.

6 adımda bembeyaz tırnaklara kavuşun! foto 3

Çamaşır sodası


Çamaşır sodasının doğal beyazlatma etkisi vardır. Bir kabın içine bir bardak ılık su koyun. Yarım paket kabartma tozunu suyun içine dökün ve karışıma çamaşır sodasını ilave edin. Yaklaşık yarım saat elinizi suyun içinde bekletin. Tırnaklarınız beyazladığına şahit olacaksınız!

6 adımda bembeyaz tırnaklara kavuşun! foto 4

Diş macunu


dişler üzerindeki koyu lekeleri çıkaran diş macununu tırnaklarınızı beyazlatmada da kullanabilirsiniz. Tırnaklarınızın üzerine küçük bir parça macun koyun ve tırnaklarınızı ovun. Bu işlem için diş fırçası kullanabilirsiniz.Yaklaşık 15 dakika sonra tırnaklarınızı durulayabilirsiniz.