Aksesuarda Festival Esintisi: Martha Graeff Istanbul

Martha Graeff'in Lidyana.com için özel olarak tasarladığı yeni takı markası Martha Graeff Istanbul, Martha’nın ‘urban fun’ olarak tanımladığı kendi tarzını yansıtan parçalardan oluşuyor.

Around in Style blogunu başarıyla yöneten stil ikonu Martha Graeff, Lidyana.com için özel bir takı koleksiyonu tasarladı. Kendi tarzını ‘urban fun’ olarak tanımlayan Martha Graeff, özellikle festivallerden ilham aldığını ve klasik parçaları dikkat çeken aksesuarlarla tamamlamayı sevdiğini belirtiyor. 
18 1
Antik kolyeler, zincir halhallar, eklem yüzükler, vücut ve bacak aksesuarlarından oluşan koleksiyon, sokak stilinin önemli isimlerinden olan Martha Graeff’in tarzını aksesuarlara yansıtıyor. Lidyana.com’da satışa sunulan koleksiyonda, Martha Graeff’in farklı ilhamları bir araya getirerek tasarladığı parçaları bulabilirsiniz.
18 2
Martha Graeff Hakkında Brezilyalı ünlü model Martha Graeff, moda eğitimine Brezilya’da başladı. Londra Central Saint Martins’de eğitimini tamamlarken; Valentino, Alberta Ferretti, Roberto Cavalli ve Tom Ford gibi önemli isimlerle çalıştı. Türk moda dünyası onu satın alma görevini yürüttüğü Harvey Nichols’daki seçimleri ve kendine has stiliyle tanıdı. ‘Around in Style’ adlı blogunda moda, seyahat, yemek ve güzellik ile ilgili yazılar yazıyor.
18 3
18 4