Trend bel çantası modelleri 90'ların sokak modasına uyum sağlayın!

90'ların gözdesi olan bel çantaları 2017'den itibaren hayatımıza yeniden bir giriş yaptı. Kafanızı çevirdiğiniz her yerde görebileceğiniz modelleri sıraladık!

Gerek giyim gerek saç modelleri itibari ile eskiye dönüşün başladığı günümüzde elmaelma.com okurları için bel çantası modellerini bir araya getirdik! 90'ların son derece popüler olan bu çantalar 2017 yılı itibari ile her ne kadar garipsesek de yavaş yavaş hayatımıza yeniden girmeye başlamıştı. Her ne kadar bir kesim eskinin modası olan bel çantaları için ''Çanta dediğin geniş olur büyük olur, hem içerisine hiç bir şey sığmaz ki bunun'' söylemlerini savunup garipsese bile bir çok kişinin düşüncesini kırarak hayatımızda yeniden hızla yayılmaya devam etti. Şuan günümüze kafamızı her farklı yöne çevirdiğimizde rahatlıkla görebileceğimiz bel çantası modellerini bir araya getirdik!

7 1

Bel çantaları, kulllanımı oldukça pratik ve bir çok kombine uyum sağlıyor. Aynı zamanda kişiye rahatlık sağlayan bu çantalar her ne kadar Kendall Jenner'ın yeniden hayata geçirdiği bir akım olsada 2019 yılında hem çeşitleri daha çok artmış durumda hem de kullanımı artış sağladı. Peki bel çantalarını nasıl kullanırız? İşte sizler için bel çantasının kullanım kolaylığı sağlayan özellikleri!

7 2

KEMER GÖREVİ GÖRÜYOR!

Özellikle son dönemlerde popüler olan salaş giyim tarzı günümüzde bir çok kadının kendi bedeninden büyük alışveriş yapmaya yönlendiriyor. Sizde büyük bir gömlek elbisenizin beline bel çantasını kullanarak kemer görevi görebilirsiniz. 

7 3

Veya bol pantolonlarınızın beline aynı şekilde kemer gibi kullanarak belinize büyük gelen pantolonlarınızı idare edebilir hemde modaya uyum sağalayabilirsiniz!

7 4