GAP Denim Sonbahar-Kış koleksiyonu 2018

GAP Denim'in 2018 Sonbahar-Kış koleksiyonunda yer alan parçalar elmaelma.com'da. GAP Denim 2018 Sonbahar-Kış koleksiyonunda kazaktan eteğe her şey var.

GAP Denim Sonbahar-Kış Koleksiyonu satışta. Casual giyimin önde gelen markalarından GAP bu sezon zengin bir koleksiyonla müşterilerinin karşısına çıktı. 

7 1

GAP Denim Sonbahar-Kış Koleksiyonu'nda kazaklardan tişörtlere, asimetrik eteklerden denim pantolanlara kadar ihtiyaç duyacağınız her şey var. 

7 2

Dünyadaki en ikonik giyim ve aksesuar markalarından biri olan Gap, 1969’da San Fransisco’da kuruldu. Gap’in koleksiyonları modern bir gardırobun temelini inşa etmek için dizayn edildi: Denim olan her şey, klasik beyaz tişört ve chino pantolon gibi mutlaka sahip olunması gereken parçalar... 

7 3

İlk uluslararası mağazasını 1987’de Londra’da açan Gap, hem online mağazalarıyla, hem de dünya çapında 2000’e yakın mağazasıyla müşterilerine ulaşmaya devam ediyor. Gap markası, giyim ve aksesuar koleksiyonları olan GapKids, babyGap, GapMaternity, GapBody ve GapFit’i kapsıyor. 

7 4