Koton 2018 aksesuar koleksiyonu her tarza uygun bir şey var!

Koton 2017-2018 sonbahar-kış aksesuar koleksiyonundaki parçaları sizler için derledik. Koton aksesuar koleksiyonunda parlak stiller ve Paris esintileri hakim.

Koton, yeni sezonda tarzıyla fark yaratmak isteyenlere, zengin aksesuar koleksiyonunu sunuyor. Farklı konseptlerde hazırlanmış 2017-2018 Sonbahar-Kış Aksesuar Koleksiyonu, çanta, bot-çizme, atkı-bere-eldiven, şapka ve bijuterilerden oluşuyor. Günlük yaşamın şıklığını ön plana çıkaracak aksesuarlar bu sezon modern şehirli kadının olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Koton’un yeni sezon aksesuar koleksiyonunda tema zenginliği dikkat çekiyor.
50 1
PARİS ESİNTİLERİ...Koton Aksesuar Parisienne koleksiyonu; siyah rengin hakimiyetinde suni kürkleri, şık bot ve çizmeleri, şapka ve eldivenleri ile Paris ruhunu sezona yansıtıyor. Koton Aksesuar koleksiyonu, Parisienne ile modayı yakından takip eden, şıklığı ile gözleri kamaştırmayı seven her modern kadının tamamlayıcısı olmaya devam ediyor.
50 2
Space-Glitter Konsepti ile Parlak Stiller Space-Glitter, metal renklerin en göz alıcı hali ile kombininize renk katıyor. Metalik grinin ve parlak renklerin en canlı tonları ile hazırlanan aksesuarlar tüm gün enerjinizi yükseltiyor. Koleksiyonda özellikle ön plana çıkan parlak metalik sırt çantaları modern stillerin rahatlığına vurgu yapıyor.
50 3
Nakış Detaylar Bu Kez Aksesuarlarda… Koton’un öncülük ettiği ve kısa sürede popüler bir trend haline gelen nakışlar bu sezon aksesuar grubunda da karşımıza çıkıyor. Koton Sonbahar-Kış Aksesuar Koleksiyonu’nda, nakış detaylı aksesuarlar ile her modern kadının vazgeçemediği parçalar yer alıyor. Ayakkabı, clutch ve şapka tasarımları nakış detaylarla farklılaşıyor.
50 4