Penti 2018 plaj koleksiyonu aksesuar model çeşitleri

Soğuk havaların yerini sıcak havalara devretmesiyle yaz mevsimi kendini çoktan belli etti! Penti, 2018 Plaj Koleksiyonu tatil bavulu hazırlığı yapanlara sundu.

Yaz mevsiminin kendisini yavaştan belli etmesiyle beraber Penti, 2018 Plaj Koleksiyonu’yla yaza merhaba demeye hazırlanıyor. Birbirinden farklı hikayeleri içinde barındıran Penti plaj koleksiyonu, her yaş ve her stil sahibi kadına hitap edecek tasarımlarla tatil bavullarında yerini alıyor. 

12 1

Sadece bikini ve mayodan ibaret olmayan, plaj kıyafetinden aksesuarlara kadar tatilde kullanılabilecek bütün eşyaları bir araya getiriyor. Aksesuar plaj terlikleri, çantalar ve giyimi bütün tasarımları eşdeğerde gerçekleştirdi.

12 2

7 farklı koleksiyon 7 farklı hikayesi bulunuyor. Penti 2018 Plaj Koleksiyonu 7 farklı tema ile 7 farklı hikaye sunuyor. Her bir tema sezonun öne çıkan renk ve desenlerini barındırırken plaj modasına dair tüm anahtar parçalar sizi bu yaz hikayesinin sıcacık bir parçası yapıyor.


12 3

Bu seneki konseptte gelinlerin ve gelinlerin en yakın arkadaşlarının özel anlarında Formentera Koleksiyonu ile kadınlar, koleksiyonun da adını aldığı İspanya kıyılarında yer alan Formentera adasının her daim huzur veren atmosferini hissedecek. Bu koleksiyonda sezona uygun natürel ve yalın renkler ön planda tutuldu.

12 4