Aşıkken yapılan hatalar nelerdir gözünüzü karartıp dövme yaptıranlara dikkat!

Aşıkken sıklıkla yapılan hatalar nelerdir? Aşık olunca gözümüz hiç bir şeyi görmez. Ancak bu dönemde yapılan bazı davranışlar devamında pişmanlık getirebilir!

İyi bir ilişkinin temelini atmak için çiftlerin birbirlerine karşı fedakar davranışlarda bulunması gerekmektedir. Ancak zaman zaman bu fedakarlıklar kişiye geri dönüşü olmayan pişmanlık da getirebilir. Bu yüzden iki tarafta istemediği ve kişiliklerinden ödün vermeyecek şekilde rahat ve kendileri olması gerekmektedir. Zira aşıkken gözümüz hiç bir şeyi görmez ve o an için her şeyi yapabilecek konuma geliriz. Ancak ne yazık ki aşkın hüsranına neden olan bazı hataları yapmaktan bir türlü vazgeçemiyoruz. İşte elmaelma.com olarak aşıkken sıklıkla yapılan o hataları bir araya getirdik...

6 1

TEK TARAFLI DAVRANMAK

İlişkinin ilk zamanlarında sıklıka başımıza gelen durumlardan biride sürekli olarak onun istediği filmlere, aktivitelere katılmaktır. Her ne kadar karşınızdaki kişiyi daha fazla tanımak için bu davranışlara boyun eğseniz bile bir zaman sonra sürekli olarak onun istediği şeyleri yapmak sizi sıkabilir. O yüzden karşınızdaki kişiyi tanımak için bu kadar hevesli olmayın.

6 2

HAYATINIZI DEĞİŞTİRMEK

Sevgilinizden önceki yaşantınız sevgilinizin yaşantısıyla uyuşmuyor olabilir. Mesela kedilere olan zaafınız sevgilinizin alerji olabilir. Ancak sevgilinizin alerjisi yüzünden evcil hayvanınızı kapı dışarı bırakmak yerine sevgilinizin alerjisini beraber yenmeyi deneyebilirsiniz. Yaşantınızı karşınızdaki kişiye göre planlamak yerine ortak noktada buluşamı deneyin!

6 3

AŞKI İSPATLAMANIN EN ACI YOLU DÖVME YAPTIRMAK

Çiftlerin sıklıkla tongaya düştüğü hatalardan biri de dövme yaptırmaktır. Aşkını ispatlamak için ''Sonsuza dek seni bedenimde taşıyacağım'' palavraları bir zaman sonra yerini ''Keşkeye'' bırakmaktadır. Bu yüzden aşkınızı ispatlamak için vücudunuza onun ismini ya da onunla ilgili herhangi bir şeyi kazıtmak yerine bunu davranışlarınızla ve sözcüklerinizle ispatlamayı denemelisiniz.

6 4