Burçlara göre kadınların seks hayatı nasıldır?

Cinsel hayat kişiden kişiye göre değişmekle kalmayıp birde burç özelliklerine göre karakteristik cinsel hayatlarında nasıl olduklarını sizler için derledik.

Burcunuz koç ise;

Koç kadınları fanteziyi sonuna kadar yaşamayı severler. Bu durumda seks hayatlarında arzuyu ve ateşli dünyaları oldukça genişti. Partnerleriyle cinsellik esnasında üstte olmayı ve sert davranmak hoşlarına gider.

12 1

Burcunuz boğa ise;

Loş ışık ve mum ışıkla sihirli ambiansları sonuna kadar yaşamayı seven boğa kadınları aynı zamanda romantik cinsellik esnasında romantik müzik dinlemek hoşlarına gider. Cinsellikte asla aceleci davranmayan boğa kadınları sürpriz pozisyonlardan pek hoşlanmazlar.

12 2

Burcunuz ikizler ise;

Burç özellikleri oldukça zor olan ikizler burcu kadınını mutlu etmek çok zordur. İkizler burcu kadını sürprizlere ve yeniliklere çok açıktır. Sürekli olarak farklı şeyleri denemekten asla çekinmez ikizler kadını!

12 3

Burcunuz yengeç ise;

Yengeç burcu kadını yatakta asla çekinmez. Seks yapmak yengeç kadını için son derece doğal olmakla beraber, cinsellikte koruyucu erkeklerden ve kucaklanmaktan hoşlanır.

12 4