Erkeklerin kadınlarda hoşlandığı davranışlar nelerdir konuşurken kızarıyorsanız...

Erkeklerin kadınlarda hoşlandığı davranışlar nelerdir? İşte erkeklerin kadınlarda çekici bulduğu bazı ilginç özellikler!

Erkeklerin kadınlarda hoşlandığı davranışlar nelerdir? Karşı cinse daha çekici görünmek için bir sürü çaba sarfedip duruyoruz. Bazen ne yaparsanız yapın olmuyor. Ancak bazı davranışlar var ki bu davranışlar erkekleri ciddi anlamda etkilemeye yetiyor. Aslında duyduğunuzda size tuhaf gelebilir. Peki erkeklerin kadınlarda hoşlandığı davranışlar nelerdir? İşte erkeklerin kadınlarda çekici bulduğu bazı ilginç özellikler! 

6 1

KAHKAHA ATAN KADINLARA BAYILIYORLAR 

Çok yüksek sesli gülmek kiminizi utandırıyor olabilir. Ama gerçek şudur ki erkekler kahkaha atan kadınlara bayılıyorlar. Böyle bir durumda erkek gerçekten eğlenen bir kadının yanında bulunmasından mutluluk duyuyor. 

6 2

TATLIYA DÜŞKÜN OLMANIZ ONLAR İÇİN ÇEKİCİ BİR DURUM 

Tatlıya düşkünseniz ve bu sizin artık alışkanlığınız olmuşsa endişelenmeyin. Çünkü erkeklerin çoğu tatlıyı seven ve tatlıya düşkün kadınlardan hoşanıyor. Onları sevimli ve çekici buluyorlar.  Tabi çekici görünücem diye kilonuzu da ihmal etmemenizde fayda var. 

6 3

KONUŞURKEN HEMEN KIZARIYORSANIZ...

Bazı kadınlar hoşlandığı bir çocukla konuşurken hemen kızarmaktadır. Bu durumdan da rahatsızlık duymaktadır. Ama endişelenmeye gerek yok.  Bu hareketiniz erkeklerin gözünde utangaç ve heyecanlı biri olduğunuzu gösterir. Erkekler böyle durumlardan hoşlanırlar ve çekici bulurlar.

6 4