İlişkiye heyecan katmanın yolları nelerdir yapılması gereken yöntemler nelerdir?

İlişkiniz artık eskisi gibi size eğleceli gelmiyorsa ve siz ne yapacağınızı bilmiyorsanız bu yazımız tam olarak size göre okumaya devam edin!

Sevgilinizle ikinize ait özel anlar paylaşın. Ya da bir süredir yapmadığınız aktiviteler veya romantik anlar sizi eskisi kadar canlı olmanıza yardımcı olacaktır. Yeterki siz aranızdaki özel bağı düşünüp yaratıcılığınızı kullanın!
7 1

İlişkinizin ilk zamanlarını hayal edin. Nasıldı her şey? Hatırlamaya çalışın ve yeniden o günlere dönebilmek için ne yapmanız gerekiyor? Eskinden sarılmadan elini tutmadan duramadığınız sevgilinize şimdi küçük öpücükler hediye edebilirsiniz.

7 2

Özel anlara davetiye çıkaran küçük masaj seansları yapın! Sevgilinize olan hislerinizi dile getirmekten korkmayın. unutmayın bazen dile getirilmeyen şeyler ilişkilere zarar verebiliyor.

7 3

Eğlenceyi sadece lunaparklarda veya eğlence merkezlerinde düşünmeyin! Siz yeterki eğlenmek isteyin bırakın eğlence ayağınıza gelsin. Gülmekten asla çekinmeyin gülmek karşınızdaki kişiye olan sevgi ve samimiyetinizin göstergesidir.

7 4