Sevgiliyle yapılacak aktiviteler nelerdir bu öneriler hem ucuz hem eğlenceli!

Sevgiliyle yapılacak aktiviteler nelerdir? Sevgiliyle yapılacak eğlenceli şeyler nelerdir? İşte beraber yapacağınız hem ucuz hem de eğlenceli aktiviteler!

İlişkimiz başlarda çok güzeldi fakat sonra sıkılmaya başladık. ''Beraber yapacak birşey bulamıyoruz'' diyorsanız bu haber tam size göre! Yapacağınız hem ucuz hem de eğlenceli aktiviteleri sizler için hazırladık.

BERABER YILDIZLARI SEYREDEBİLİRSİNİZ

Mesela yanınıza içecek bir şeyler alarak yıldızların altında saatlerce keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Şehrin en güzel noktasından birine kurulup, pırıltılı göğün altında romantik dakikalar yaşayabilirsiniz. .

11 1

SU TABANCASI ALABİLİRSİNİZ

Şaka yapmıyoruz. İster uzun süreli bir likişkiniz olsun.İster çiçeği burnunda bir çift! Sevgilinizle ucuz ve eğlenceli vakit geçirmek sizinde hakkınız. Bunun için yapmanız gereken tek şey birer su tabancası almak ve dışarı çıkıp şehir parklarının birinde su savaşı yapmak. Belki ilk duyduğunuzda size bu fikir saçma gelebilir ama emin olun ki çok eğleneceksiniz ve bir daha su tabancanızı elinizden düşürmeyeceksiniz.

11 2

İNTERNETTE SÖRF YAPABİLİRSİNİZ

Sevgilinizle yapacak hiçbir şey bulamadığınızda, evde ya da güzel bir havada çimenlerin üzerinde oturup komik videolar izleyebilirsiniz. İnternette sörf yapıp, sevdiğiniz bir komedyenin gösterilerini izleyebilirsiniz. Ya da bir belgesel açıp seyredebilirsiniz. Ne izlerseniz izleyin bu sizi birbirinize yakınlaştıracak ve keyifli bir zaman geçirmenzi sağlayacaktır. Hem de hiç para harcamadan!

11 3

BERABER PİKNİK YAPABİLİRSİNİZ

Sevgilinizle güzel bir yaz akşamı, hazırladığınız pratik yiyeceklerle sevdiğiniz bir parka gidin. Ya da deniz kenarına inin. Çok para harcamadan yapabileceğiniz aktiviteler arasında yer alan bu fikir sayesinde harika bir gün geçireceksiniz.Gününüzü daha eğlenceli hale getirmek için yanınıza top, tavla, bulmaca ya da sevdiğiniz masa oyunlarından alabilirsiniz. Sizce de kulağa gayet hoş gelmiyor mu?

11 4