Sizi aldatmasını önlemenin 7 yolu!

Sevgilinizin sizi aldatmasını istemiyorsanız ne yapmalısınız? İşte sizi aldatmasını önlemenin 7 yolu...


Sevgilinizin sizi aldatmasını engellemenin bir yolunu mu arıyorsunuz?

İstatistikler erkeklerin genellikle eşlerini 2 nedenden ötürü aldattığını gösteriyor; güvensizlik ve sıkılmak erkeklerin aldatma nedeni.Erkekler, sevgililerinin onları hayatlarının merkezine yerleştirmesini istiyor ve onları hayal kırıklığına uğratmaktan kaçınıyorlar.

Terapist Kim Oliver'ın da söylediği gibi erkelerin partnerleri tarafından itibar görmek ve değer görmekle ilgili doğuştan gelen bir ihtiyaçları var. Bazen, sevgililerinin kahramanı olmaya ihtiyaç duyuyorlar.

Tabii ki, eşlerini yalnızca farklı deneyimler yaşamak ya da kendilerini çekici bulan biriyle birlikte olmanın yarattığı cezbedici duyguyu tatmak için aldatan erkeler de var!

İşte sevgilinizin sizi aldatmasını önlemenin 7 yolu!
8 1

Partnerinizin sizi aldatmasını önlemek istiyorsanız ilişkinizde çok rahat davranışlar sergilemelisiniz.

Sevgilinizle mutlu olduğunuz için kendinizi unutmamalısınız. Sizi mutlu eden şeyleri asla ihmal etmeyin.

Kendinizi ihmal eder ve her zaman yaptığınız şeylerden vazgeçerseniz sevgiliniz sizin başka birine dönüştüğünüzü düşünebilir. Bir gün artık aşık olduğu kişi olmadığınızı fark edebilir.

Bu nedenle ilişkiniz boyunca kendinize değer vermeyi, kendinizi geliştirmeyi ve kendiniz için bir şeyler yapmayı asla unutmayın.
8 2

Aşırı kontrolcü olup sevgilinizi boğmayın!
Tıpkı sizin özgürlüğe ihtiyaç duyduğunuz gibi sevgiliniz de özgür olmaya ihtiyaç duyar.

İlişkinizdeki kurallarla ilgili ne kadar katı bir tutum sergilerseniz, partneriniz kendini o derece kısıtlanmış hissedecek ve bir kez olsun kendi kararını kendi verebilmek için koyduğunuz tüm ilişki kurallarını yıkmaya çalışacak.
8 3

Ona arzulandığını hissettirin!

Yalnızca sevgilileri tarafından arzulanmadığını hissettiği için aldatmayı tercih eden birçok erkek var!

Sevgilinizin onu ne kadar çekici bulduğunuzu bildiğinden emin olun. Ona karşı hissettiğiniz tutkuyu ve arzuyu her fırsatta ona göstermekten çekinmeyin.

İlişkinizin ilk günlerinden beri onu hala aynı şekilde arzuladığınızı ve onunla ilgili hayaller kurduğunuzu sevgilinize gösterin. Sevgiliniz, aradan geçen zamana rağmen ilişkinizdeki kıvılcımların sönmediğini anlayacaktır.
8 4