10 Ağustos Cuma günlük burç yorumları 2018 desteğe ihtiyacınız var!

10 Ağustos Cuma günlük burç yorumları 2018. Sonuçlarıyla yüzleşmekten kaçtığınız olayların üzerine giderek sorumluluk alma vakti geldi!

Bugün devreye giren venüs- satürn dik açısıyla ilişkilerimize dikkat etmeliyiz. İlişkilerimizde soğuk ve mesafeli olabilir, yolunda gitmeyen konulara çok net ve sert tepkiler verebiliriz. Maddi konularda da desteklenmiyoruz, bazı işlerimizde istediğimiz sonuçları almaktan uzak olabiliriz. Bugün ay iyice kapanıp tutulmaya doğru giderken kadersel etkiler devrede olabilir, önemli adımlardan, kararlardan kaçınalım. 

13 1

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün ilişkinizde sevdiğinizle birbirinizi anlamakta zorlanacaksınız. Sevdiğiniz insana sıcak yaklaşımlar geliştirmeli, aranıza mesafe koymamalısınız. İlişkinizde bozulmalara, sıkıntılara ve problemlere dikkat edin, önemli kararlardan kaçının. 

13 2

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU  

Özel hayatınızdaki ilişkilere dikkat edin. Sorumluluklar altına girmekten hoşlanmayacaksınız ya da bir insanın parasal sorumluluğunu üstlenmeniz bu dönemde sizi yorabilir. Bu dönemde spekülatif etkilerden uzak durun, maddi kayıplar oluşabilir. 

13 3

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU  

Gelecek sorumluluklarınız, iş yaptığınız insanlarla aranıza bir set çekebilir. Kendinizi yalnız hissedecek ve sizin yanınızda bulunan insanların sizi anlamadığını düşüneceksiniz. Bir iş ilişkiniz bu süreçte zora girebilir. Yakın çevrenizin sağlığına odaklanabilirsiniz.

13 4