10 Temmuz 2018 günlük burç yorumları eleştirel olun!

10 Temmuz 2018 günlük burç yorumları. Aşk ilişkiler konusunda eleştirel tavırlarınız her zamankinden bir tık ön planda olabilir!

Bugün itibarıyla venüs başak burcuna geçiyor, 3 hafta boyunca ilişkilerimizde pratik, mükemmeliyetçi ve eleştirel tavırlarımız ön planda olabilir. Duygusal konulara yaklaşımımız soğuk olabilir. İlişkilerimize daha çok iş gibi yaklaşabilir, sevdiklerimize karşı eleştirel tavırlarımızı abartabiliriz. Çalışmayı ve hizmet etmeyi sevmeye başlıyoruz. Ayrıca bu süreçte olabildiğince ekonomik davranabiliriz. 

13 1

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU            

Venüs sizin yakın çevre alanınızı etkilemeye başlayacak. Bu 3 haftalık dönem içinde yakın çevrenizde ve iletişimle ilgili işlerinizde güzelliklerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle akraba veya kardeşlerinizin hayatına karşı daha anlayışlı yaklaşımlar sergilemelisiniz.

13 2

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU      

Venüs, ev, aile alanlarınızda iyi ilişkiler kurmanız için size destek verecek. Bugün itibariyle tadilat, dekorasyon, tamirat, boya, badana işleriniz varsa harekete geçebilirsiniz. Yine evinizde misafir ağırlamak, evinizi güzelleştirmek için uğraşılarınız ve sorumluluklarınız artabilir.

13 3

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU             

Para evinize giren venüs size bu alanlarda kıyak geçmeye başlayacak. 3 hafta boyunca para konularında çeşitli şanslarla ve iyi ilişkilerle karşılaşabilirsiniz . Malınıza ve paranıza sahip çıkın ve ekonomik adımlar atmaya özen gösterin, ileriyi düşünmeye özen gösterin.

13 4