11 Haziran 2018 Pazartesi burç yorumu duygusal yönleriniz geliştireceğiniz bir gün

11 Haziran Pazartesi burç yorumu. Bugün duygusal yönlerinizi geliştireceğiniz bir gün olacak. Hastalıklara dikkat!

Koç ve Yükselen Koçlar: Sevgili Koçlar, maddi konular ,ön planda olacaktır. Bulunduğunuz ortamda kendinizi mutlu hissetmiyor olabilirsiniz, içinize kapanmaya çalışmayın bu durum yeme içme konularında abartı yaşatabilir, önemli kişilerden göreceğiniz maddi destek keyfinizi yerine getirecektir. Hislerinize güvenin.


12 1

Boğa ve Yükselen Boğalar: Sevgili Boğalar, hem maddi konular, hem içinde bulunduğunuz ruh haliniz sizleri strese sokabilir, fakat kısa sürecek, öğlen saatleri daha rahatlayacaksınız, yarım kalan işlerinizi ve ödemelerinizle ilgili sorumluluklarınızı tamamlama fırsatı yakalayacaksınız.

12 2

İkizler ve Yükselen İkizler: Sevgili İkizler, seyahat planları gündeme olacaktır. İç dünyanızda yaşattığınız abartılı duygular içinde hapsolmayın. Gizli düşmanlıklara dikkat etmelisiniz, iş ve kariyer hayatınızla ilgili olumlu gelişmeler keyfinizi yerine getirecektir.


12 3

Yengeç ve Yükselen Yengeçler: Sevgili Yengeçler, sosyal çevreniz ve dostlarınız keyifli vakitler geçiriyor olabilirsiniz, partneriniz ya da önemli gördüğünüz kişilerden alacağınız destek keyfinizi yerine getirecektir. Maddi konulara biraz dikkat etmeniz gerebilir, gereksiz harcamalar daha sonra canınızın sıkabilir.


12 4