11 Temmuz günlük burç yorumları 2018 Funda Karavit Sağışman

11 Temmuz Çarşamba günlük burç yorumları 2018. Gün içerisinde beklenmedik bir sürprizle karşılaşabilirsiniz! Elinize geçen bu fırsatları değerlendirin!

Ay bugün akşam 20: 58'e kadar İkizler burcunda boşlukta ilerleyecek. Ay bu saatten sonra Yengeç burcuna geçiş yapacak. Ay ‘ın boşlukta kalacağı tüm gün yeni girişimlerde bulunmak , bize bir sonuç getirmeyecektir. Ay'ın değişken bir burçta olması, kararlarımızı sürekli değişmesine ve kararsızlığımızın artmasına neden olabilir.

Dolayısıyla bugün, yarım kalan işlerimizi tamamlamak için daha uygundur. Akşam 20: 58'den sonra Ay’ın Yengeç burcuna geçiş yapmasıyla, Ay hem Venüs hem de Uranüs ile olumlu açılar yapacak. Bu da bizlere ailemizle, yakın çevremizle, keyifli vakitler geçirme fırsatı yaratacaktır. Beklenmedik hoş sürprizlere açık olun…

13 1

Yengeç ve Yükselen Yengeçler: Sevgili Yengeçler, gün içinde ruh halinizi içe dönük olabilir istediğiniz performansı gösteremeyebiliriz. Akşam saatleri daha keyifli bir olacaksınız. Özellikle kardeşler ve yakın çevrenizden gelecek haberler yada birlikte geçireceğiniz vakitler, keyfinizi yerine getirecektir, beklenmedik seyahat fırsatları da karşınıza çıkabilir.

13 2

İkizler ve Yükselen İkizler: Sevgili İkizler, bugün önemli kararlar vermeniz çok da doğru olmayacaktır, fakat aşk dolu saatler keyfinizi yerine getirecek, özellikle akşam saatleri hem maddi konularla ilgili olumlu gelişmeler hem de sevdiğinizle sürpriz bir gelişme yaşayabilirsiniz.

13 3

Aslan ve Yükselen Aslanlar: Sevgili Aslanlar, arkanızdan çevrile işlere dikkat etmelisiniz, arkadaş çevrenizdeki bazı sorunlar, sizlere de yansıyacaktır. İçinize kapanabilirsiniz. Maddi konularla ilgili beklenmedik sürprizler, önemli haberler keyfinizi yerine getirecek.

13 4