12 Ocak Cuma günlük burçları Funda Karavit Sağışman yorumladı

12 Ocak Cuma günlük burçları Funda Karavit Sağışman yorumladı. Merkür Satürn'le kavuşuyor, iş disiplininizi artırmalısınız!

12 Ocak 2018 Ay bugün Akrep burcunda ki yolculuğundan, saat 10:06 ‘da çıkıp, Yay burcuna girecek. Ay yay burcunda iken, kendimizi daha özgür, daha iyimser, coşkulu ve neşeli hissedeceğiz. İletişim gayet rahattır bu yüzden biraz patavatsızlıkta yaşatabilir. Yay burcu ateşli ve değişken bir burçtur, bizler ise Ay yay burcundayken bu fazla iyimser havaya kapılıp başladığımız işleri tamamlamakta zorluk çekebiliriz. Yabancı ülkeler, yabancı kültürler, felsefe, astroloji ve din, ve hukuk ilgilendiği konulardır.

Merkür Satürn le kavuşum halinde artık, fikirlerimizi, yeteneklerimizi disipline edeceğiz. Duygularımızı ifade etmekte zorlanabiliriz. Sıkı bir tempoyla çalışma kararları alabiliriz. Gökyüzünde sağlam bir oğlak stelyumu her birimizi, disiplin ve sıkı bir çalışmaya tabii tutacaktır. Sosyalleşmekten uzaklaşabilir bu dönemde. Bugün rahat, daha çok yarım bıraktığımız işleri tamamlamakla geçireceğiz. Ay’ ın yarına kadar temel bir açısı yok, gün genelini boşlukta geçirecek. Yöneticisi Jüpiter’in, halen devam etmekte olan olumlu açıları şans ve fırsatları hala bizlere sunmaktadır. Bugün, ruhunuzu keyif ve neşeyle doldurmanızı ve bunu seçmenizi tavsiye ederim.

13 1

Kova ve Yükselen Kovalar: Sevgili Kovalar, daha çok çalışacak, ve işleriyle ilgili yeni plan ve projelerle uğraşıp yeni hedefler belirliyor olacaklar .Biraz mutsuz hissediyor olabilirler kendilerini, ya da tatminsiz. Maddi konularla ilgili biraz belirsizlikler var. Bunları gözden geçirecek yeni kaynaklar bulmak adına , harekete geçeceksiniz sevgili kovalar. Sevdiğiniz dost çevresi veya kalabalık gruplarla organizasyonlar ve planlar keyfinizi yerinize getirecektir.

13 2

Akrep ve Yükselen Akrepler: Gün geneli enerjik ve motivasyonu yüksek geçirebilir, akrep burçları, İletişime dikkat etmeliler. Maddi olarak biraz rahatladılar fakat bugün ödemelerle ilgili bazı belirsizlik can sıkıntısı olabilir. Sağlıklarına dikkat etmeliler, dalgınlık ve unutkanlık gün boyu can sıkıntısı yaratabilir .Biraz daha dinlenmeli ve kendilerine vakit ayırmalılar.

13 3

Aslan ve Yükselen Aslanlar: Sevgili aslanlar sağlığınızla ilgili konular gündemde olabilir. Ve kendinizi bu konuyla ilgili disipline edeceksiniz. Spora başlamak pozitif yönde etkileyecektir, sizleri. Günlük yarım kalmış işlerinizi bir düzene sokup. Daha rahat çalışabilirsiniz. Beklediğiniz parada bir gecikme olmuş olabilir bu da canınızı sıkıyordur. Ailenizin maddi desteğini görebilir, önemli bir rahatlama yaşayabilirsiniz.

13 4