12 Temmuz 2018 burç yorumu bugün önemli iş görüşmelerinizi akşama bırakmakta fayda var

12 Temmuz 2018 perşembe günü burç yorumlarını Funda Karavit sizler için yorumladı. Bugün kendinizi karamsar hissedebilirsiniz önemli işleri akşama bırakın.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler: Sevgili Yengeçler, İkili ilişkilerinizle ilgili, beklenmedik çekişmeler ve krizlere hazırlıklı olun. Fazla hassasiyet göstermemelisiniz. Yakın çevrenizin desteği ve sürprizleri sizleri rahatlatacak.

12 1

İkizler ve Yükselen İkizler: Sevgili İkizler, ailenizden ve sevdiğiniz kişilerin sevgisi ve ilgisi rahatlatacak, yalnız maddi konularda bazı zorluklar yaşayabilirsiniz .Bu konularda dengeleri iyi oturtmalısınız.

12 2

Aslan ve Yükselen Aslanlar: Sevgili Aslanlar, İş hayatınızla ilgili olumlu gelişmelere açıksınız ve maddi konularla ilgili keyifli haberler alabilirsiniz. İç dünyanızda ki karmaşa sizi zorluyor, bunlardan kaçınmalı hizli düşmanlarınıza dikkat emelisiniz.

12 3

Akrep ve Yükselen Akrepler: Sevgili Akrepler, yakın çevre veya kardeşler yada seyahatlerle ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsiniz .İletişim ve gereksiz mücadeleler canınızı sıkabilir .Fakat ikili ilişkiler için şanslı bir gün olacaktır.

12 4