17-23 Haziran haftalık burç yorumları ve Dolunay'ın burçlara etkileri

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık 17-23 Haziran haftalık burç yorumlarını Hande Kazanova anlattı.

17-23 Haziran haftalık burç yorumlarına göre, bu haftaya tüm burçlar Yay Burcu’nda oluşacak Dolunay'ın etkileriyle başlıyor. 17 Haziran'daki Dolunay Jüpiter ile birleştiği için ve olumlu birtakım konu ve olayların karşımıza gelmesi söz konusu olacak. Yayıncılık, ticaret ve yabancı insanlarla yapılacak olan işler ile eğitim alanında güzel sonuçlarla karşılaşabiliriz. 17 Haziran haftasında, abartmamaya özen göstermeliyiz. Yaptığımız işlerle diğer insanlar arasındaki bağlantılarda hayal kırıklığına uğrayabiliriz. Gerçekçi adımlar atmaya özen göstermeliyiz. Söylediklerimize dikkat etmeli, tehlikeli yerlerden ve olaylardan uzak durmalıyız. Cuma gününden sonra ev ve aile konuları ön plana geçmeye başlayacak. İşte Hande Kazanova'nın Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcu için 17-23 Haziran haftalık burç yorumlarının detayları...

13 1

KOÇ: Haftaya Yay Burcu’nda oluşacak bir Dolunay etkisiyle başlayacaksınız sevgili Koç ve yükselen Koç’lar. Attığınız adımların karşılığını göreceksiniz. Geleceğinizi etkileyecek işlerinizden önemli sonuçlar alabilirsiniz. Bu Dolunay’da inançlarınızın ve hayata bakış açınızın gerçekçiliğini net bir şekilde göreceksiniz. Doğru şekilde hareket ettiğiniz ve gerçekçi davrandığınız müddetçe bu Dolunay’ın sizi desteklediğini göreceksiniz. Bu hafta çok yoğun etkilere sahip olacak. Ailevi konular önem verdiğimiz konuların başında gelecek. Bu konularda çabuk harekete geçme ve hızlı adımlar devrede olabilir. Bu hafta sert söylemlere dikkatli olmakta fayda var. Alıngan yapınız ön planda olacak. Tepkisel davranabilirsiniz. Aile içerisinde sürtüşmelere açık olacaksınız. Cuma günü Güneş, Yengeç Burcu’na geçiyor. Ev ve aile bir ay boyunca üzerine düşeceğiniz alanlar olacak sevgili Koç’lar.

13 2

BOĞA: Yeni haftaya Yay Burcu’nda oluşsak Dolunay ile başlıyoruz sevgili Boğa ve yükselen Boğa’lar. Bu Dolunay maddi konularla ilgili olayları karşınıza getirebilir. Yeniay sonrası aldığınız kararların sonuçlarını sorgulayacağınız bir Dolunay olacak. Parasal konulara hızlı bir şekilde çözüm üretebileceksiniz. Sosyal çevreniz için yaptığınız birtakım harcamalar ya da arkadaşlarınızla girişeceğiniz bazı işlere dikkat etmelisiniz. Bu hafta yoğun gezegen geçişleri olacak. Sizin de algınızı yakın çevrenizdeki insanlara yönlendirmeniz gerekecek. Girişimlerinizle ilgili konular hızlanabilir. Alıngan ve çabuk tepki veren tavırlar içine girebilirsiniz. Bazı fikirlerinizin kabul görmemesiyle şüphe içine düşebilirsiniz. Tehlikeli yerlerden ve durumlardan perşembe günü uzak durmaya özen gösterin. Cuma günü Güneş burç değiştirecek ve yakın çevre konuları devrede olacak. Hareketli birtakım aktiviteler içerisine girmek önem kazanacak. 

13 3

İKİZLER: Haftaya karşıt burcunuzda oluşacak bir Dolunay ile merhaba diyeceksiniz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Hayatınızla ilgili aldığınız kararlara insanların nasıl tepki verdiği ve sevdiğiniz insanla ilgili konular bu Dolunay’ın konusunu içerecek. Ortaklı ilişkileriniz ve özel hayatınızdan yana şans ve fırsatların karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Bazı noktalarda fikir ayrılığı yaşadığınız insanlarla sürtüşmeler yaşayabilirsiniz. İnanç ve fikirleriniz yüzünden tartışmaya girmekten kaçınmalısınız. Salı günü agresif ve sert tutumlar içerisinde olabilirsiniz Perşembe günü çabuk tepkiler verebilirsiniz. Cuma günü algınızı t am olarak parasal konulara yönlendireceksiniz. Bir ay boyunca maddi kazançlarınızla ilgili adımlar atmak isteyeceksiniz.

13 4