17 Haziran 2018 Pazar burç yorumu sağlık sorunlarına dikkat

17 Haziran 2018 Pazar günü burç yorumu. Tansiyon ve kalp hastaları dikkat. Fazla yemekten kaçınmalısınız. Burçlar sağlık açısından uyarıyor

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aşk hayatınızda yönünüzü iyi belirleyecek, size keyif veren oluşumların bir parçası olacaksınız. Stresli geçen birkaç günün ardından biraz rahatlamaya ve olumlu adımlar atmaya ihtiyacınız var. Bugün bunun için biçilmiş kaftan, tadını çıkarın!

12 1

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kafanız karışıksa size yol gösterecek bir süreçten geçtiğinizi bilin ve bu sürecin etkilerini gözlemleyin. Geliştirdiğiniz özel iletişimle her işi lehinize çevireceksiniz. Kıvrak zekânız sayesinde sorunların üstesinden gelmeyi başaracaksınız.

12 2

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Düşünceleriniz ve hisleriniz gerçek bilgi ve disiplinle birleşirse, ailevi konularda şansınız açık olacak. Maneviyatınızı geliştiren olaylar yaşayacaksınız. Sosyal çevrenizle beraber hareket edeceğiniz temposu yüksek bir gün sizi bekliyor.

12 3

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün, yaratıcılığınız göz dolduracak. Hayatınız için atacağınız önemli adımlarda üretkenlikle yol alabilirsiniz. Kalabalık ortamlarda vakit geçirmek sizi mutlu edebilir. Gerginlikleriniz azalacak, kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz.

12 4