21 Mart Dolunay'ı burçlara etkileri

21 Mart Dolunay Koç, Boğa, İkiziler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu etkilerini Hande Kazanova elmaelma.com'a anlattı.

KOÇ: 20 Mart’tan sonra Güneş, sizin burcunuza geçecek. Kendinizi daha şanslı, iyimser, mutlu ve hayatta karşı güçlü hissedeceksiniz. Harekete geçme isteğiniz 20 Mart’tan sonra hızlanabilir. 21 Mart’ta oluşacak Dolunay ile beraber özel hayatınız, ikili ilişkileriniz ve ortaklaşa atacağınız adımlarda önemli duygusal sonuçlarla karşılaşacaksınız. 

12 1

BOĞA:  21 Mart’ta sıfır derece Terazi Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşecek. Bu Dolunay’da iş, hizmet ve sağlıkla ilgili konularda dengeyi iyi sağlamalısınız ve atılacak önemli birtakım adımlar varsa bunları devreye sokabilirsiniz. Bunun için Merkür’ün düzelmesini beklemelisiniz. Merkür 28 Mart itibariyle düzelecek ve rahat bir nefes almaya başlayacaksınız. 

12 2

İKİZLER: Sıfır derece Terazi Burcu’nda olacak bu Dolunay, önemli kararları, başlangıçları ve uygulamaları karşımıza getirecek. Bu uygulamaları aşk hayatınızda, özel ilişkilerinizde ve çocukla ilgili oluşumlarda, kreatif ve sanatsal işlerinizde başlatabilirsiniz. Alacağınız kararların duygusal anlamda sizi mutlu edecek kararlar olmasına özen göstermelisiniz sevgili İkizler. 

12 3

YENGEÇ:  Dolunay sizin ev, aile ve yuva alanlarınızı tetikleyecek olan bu Dolunay, ailenizle ilgili hassas ve duygusal kararların bu Dolunay ile beraber karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Kentsel dönüşüm, evinizle ilgili bir konu ya da ev hayatınız için yapmanız gereken önemli bir adım bu Dolunay’da hayatınızın merkezine daha fazla yerleşebilir. 

12 4