21 Ocak ay tutulması burçlara etkileri Hande Kazanova

21 Ocak 2019 Süper Kanlı Ay Tutulması burçlara etkileri Hande Kazanova'nın anlatımıyla elmaelma.com'da. Ay tutulması hangi burcu nasıl etkileyecek?

KOÇ: 21 Ocak’ta oluşacak Ay Tutulması aşk hayatınızı hareketlendirecek sevgili Koç’lar. Sosyal çevrelerden, iş ortamlarınızdan alacağınız destekler, aşk ve çocuklarla ilgili olaylar bu tarih civarında karşınıza gelebilir. Güzel bir eğitim, seyahat ve geleceğe yönelik iş fırsatı da yine hayatınızda önemli kapıların açılmasına neden olacak.

12 1

BOĞA: 21 Ocak’ta gerçekleşen tam ay tutulması, ev, aile alanlarında son bir buçuk senedir yaşadığınız tutulmaların son ayağı. Tutulma ailevi konularda ki bu taşınma ile ilgili olabilir, aile bireylerinizin hayatıyla ya da gayrimenkul ile ilgili olabilir. Artık bu tutulmayla beraber bazı konuları finazile edecek bazılarını sonlandıracaksınız. Ay sonuna doğru hareketli enerjiler sizin de hayata hareketli bakmanıza sebep olacak. 

12 2

İKİZLER: 21 Ocak’ta gerçekleşecek tam Ay tutulması yakın çevre konularınızı hızlandıracak, yakın çevrenizde bulunan insanların hayatında hızlı gelişmeler olabilecek aynı zamanda satış, reklam, tanıtım, pazarlama, sosyal medya, radyo ve televizyon iletişim ayağında hızlı birtakım konu ve olaylar, fırsatlar karşınıza gelecek. Eğitim ile ilgili konuların da hızlandığını göreceksiniz sevgili İkizler. Bu ayın tadını çıkarın.

12 3

YENGEÇ: 21 Ocak’ta oluşacak Ay tutulması elinize bir para geçmesine sebep olabilir ya da parayla ilgili bir konuyu çözüme ulaştırabilirsiniz. 24 Ocak’tan sonra ise daha çok ortak parasal konularla ilgili çalışmalarınızı hızlandıracaksınız.

12 4