25-31 Mart haftalık burç yorumları perşembeden sonra...

25-31 Mart 2019 haftalık burç yorumları bu hafta hangi burcu ne bekliyor, 25 Mart haftalık yorumlarında hangi günler önemli sorularına Hande Kazanova yanıtladı.

25-31 Mart haftası Yay Burcu’nun ateş enerjisiyle başlıyor. Bu hafta hangi burcu ne bekliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova Balık burcu 25-31 Mart haftalık burç yorumlarına göre, bolca gezeceğimiz ve özgürlüğümüze önem vereceğimiz, diğer insanlarla bir arada olmaktan mutluluk duyacağımız haftalardan bir tanesi olacak. 25 Mart haftasında Salı günü Venüs, Balık Burcu’na geçmesiyle ilişkilerimizde daha romantik ve duygusal bir dönem başlayacak. Üç hafta boyunca sevdiğimiz insanla beraber hareket etmek önem kazanacak. Bu hafta çarşamba günü hayatın bizi desteklediğini göreceğiz. Hem özel ilişkilerimizde hem de iş dünyasında güzel gelişmeler altında olacağız. Perşembe günü Merkür’ün düzelmesiyle iletişim ayağında derin bir nefes almaya başlıyoruz. Bu dönemde eylemden çok, fikirsel harekete önem vereceğiz. Kendimizi ön plana çıkartmaktan kaynaklı olarak birtakım tartışmalara açık olabiliriz. İşte 25-31 Mart haftası hangi burcu neler bekliyor sorusunun detaylı yanıtları...

13 1

KOÇ: Sabah saatlerinde önemli bir yere yetişmek istiyorsanız, toplantılarınız varsa yetişmekte zorlanabilirsiniz. Ay, sabah 9 itibariyle Yay Burcu’na geçecek. Önemli haftalardan bir tanesi olacak. Önemli işleriniz için güzel şans ve fırsatlar karşınıza gelebilir. Salı günü itibariyle hem para hem de ilişki alanınızın yöneticisi Venüs, kadersel alanınıza girecek. Maddi konular ve ilişkilere dayalı birtakım işlerinizde biraz geri planda kalacağınız aynı zamanda plan ve projelerinizi oluşturacağınız bir döngü içine gireceksiniz. Bu dönemde kalabalıklar içerisinde olsanız bile yalnız hissedebilirsiniz. Yalnız olmaktan mutluluk duyacağınız bir döngü içerisine gireceksiniz. Geri planda kalmış işleriniz için bu süreci önümüzdeki üç hafta boyunca iyi değerlendirmeye özen gösterin. Yaratıcılığınız ve sezgileriniz kuvvetli olacak. Çarşamba günü ilişkiler anlamında güzel etkileşimler devrede olacak. Parasal yönden istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz. Bu haftanın en güzel haberi, perşembe günü Merkür’ün düzelmeye başlaması olacak. Hayatınızdaki sıkıntı ve sorunların da geride kaldığını görmeye başlayacaksınız. Nisan ayı sizin için çok önemli olacak. Hafta sonu enerji alanımız değişecek. Mars, Boğa Burcu’ndan çıkacak. Eylemden çok fikirler önem kazanacak. 

13 2

BOĞA: İkili ilişkiler ve özel hayatınızla geçen bir hafta sonundan sonra bu pazartesi, sabah 9’a kadar geri planda ve rahatsız hissedebilirsiniz sevgili Boğa’lar. Pazartesi sabah 9’dan sonra Ay, Yay Burcu’na geçecek. Ortak parasal konularla ilgili bir hafta başlıyor. Para ile ilgili konu ve olaylar, haftanın diğer günlerine nazaran daha fazla ön planda olacak. Salı günü itibariyle, Venüs Balık Burcu’na geçiyor. Sosyal çevreniz ve arkadaşlıklarınızın önem kazandığı bir döngü içerisine giriş yapıyorsunuz. Üç hafta boyunca sosyalliğiniz artabilir. Çarşamba günü çok değerli ve güzel olacak. Hayatın sizi desteklediğini göreceksiniz. Perşembe günü Merkür düzelecek. Merkür size birtakım sıkıntı ve problemler getirmiş olabilir. Merkür’ün düzelmesiyle fikir ve düşünceleriniz, hayata bakış açınız, zekanız ve kafanızı kullanma şeklinizde açılma oluşacak ve kendinizi iyi hissedeceksiniz. Pazar günü enerji alanınız değişiyor ve para alanınıza kaymaya başlıyor. Önümüzdeki bir buçuk ay boyunca maddi konular önem kazanıyor. Bu alanda fikirsel olarak harekete geçmek önemli olacak. Ticari birtakım faaliyetleriniz varsa bunlar da hızlanacak.

13 3

İKİZLER: Pazartesi sabah saatleri itibariyle ikili ilişkileriniz ve özel hayatınızın detaylarına yoğunlaşacaksınız sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Pazartesi, salı ve çarşamba günleri akşam saatlerine kadar ikili ilişkiler ve özel hayatınız önem kazanacak. Diğer insanlarla işbirliklerine önem vereceksiniz. Ortaklaşa adımlar atacaksınız. Yalnız hareket etmek istemeyeceksiniz. Bu haftanın sonuna doğru pazar günü itibariyle enerji alanlarınız değişmeye başlayacak. Mars, sizin burcunuza geçecek. Hem fikirsel olarak hem de fiziken hareketlenmeye başlayacaksınız. Hızlı konuşabilir ve hızlı iletişimler içinde olabilirsiniz. Gözden kaçırdığınız detaylarla uğraşmak önümüzdeki dönemin konusu olacak. Venüs, Balık Burcu’na geçiyor. Kariyer ve iş alanlarınızda sıkıntı yaşadığınız konu ve olayları toparlayacağınız bir döngü içerisine giriyorsunuz. Üstleriniz ve patronlarınızla daha iyi ilişkiler kurabilirsiniz. Toplum önünde daha sağlam duracak, sıkıntı ve sorunları bu dönem içerisinde kolaylıkla toparlayacaksınız. Bu anlamda çarşamba günü çok önemli olacak. Hayata bakış açınız esnek olacak sevgili İkizler. Merkür’ün düzelmesiyle kariyer ve iş alanlarınızda kendinizi ön plana çıkarabileceksiniz. 

13 4