4-10 Mart haftalık burç yorumları

4-10 Mart haftalık burç yorumları elmaelma.com'da. Bu hafta Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcunu ne bekliyor

4-10 Mart haftası burç yorumları Hande Kazanova'nın Astrolojik öngörüleriyle elmaelma.com'da. 4 Mart haftası haftalık burç yorumlarına göre bu haftanın en önemli astroloji olayı 5 Mart salı günü başlayacak olan yılın ilk Merkür retrosu. Haberimizden 5 Mart'ta başlayacak olan Merkür gerilemesinin etkileri ile bu hafta burçları neler bekliyor sorularının ayrıntılı yanıtlarını bulabilirsiniz. 4-10 Mart haftalık burç yorumları Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları için bakın neler söylüyor....

13 1

KOÇ BURCU: Haftanız arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle beraber yapacağınız planlarla başlayacak sevgili Koç ve yükseleni Koç olanlar. Bu hafta salı günü Merkür yılın ilk gerilemesine başlıyor. Merkür, sizin kadersel alanınızda gerileyecek. Bu yüzden önemli birtakım işleriniz ve karar vermeniz konular varsa bu Merkür gerilemesinde çok dikkatli adımlar atmanız gerekebilir. İş, hizmet ve sağlıkla ilgili konular, diğer taraftan yakın çevre bağlantılarınızda sıkıntı ve problemlerle karşılaşma ihtimalinizde yüksek olacak. Daha önceden çözmeye uğraştığınız ancak çözemediğiniz ya da tamamlayamadığınız konu ve olayların üzerine gidebilir, bu alanda istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz. Diğer taraftan büyük adımlar ve önemli başlangıçlar, kararlar, anlamında desteklenmeyeceksiniz. Bu haftanın en önemli olaylarından bir tanesi Uranüs’ün 7 yıl boyunca Boğa Burcu’na geçecek olması olacak. Yedi yıldır Koç ve yükselen Koç’ların hayatında çok büyük değişimlere neden olan Uranüs artık sizin burcunuzdan çıkacak. Boğa Burcu’na geçmesi ile beraber yükselen Koç’lar da maddi konularda hızlı, ani ve beklenmedik gelişmelere açık olacak. Başka insanlara yardım etme isteğinizin yüksek olduğu bir dönem ama bu yardım isteğinizi çok fazla abartmamaya özen göstermelisiniz. İş hayatınızda geri planda durmanız, biraz kafanızı dinlemeniz sağlam ve kalıcı adımlarla yolunuzda ilerlemenize neden olacak. 

13 2

BOĞA BURCU: Hızlı haftalardan bir tanesi olacak sevgili Boğa ve yükselen Boğa’lar. Hayatınızda önemli değişimleri karşılayacağınız bir hafta olacak diğer taraftan Merkür gerilemeye başlıyor. Siz bu hafta en çok kariyer ve iş ile ilgili konulara odaklanacaksınız. Özellikle bir arada çalıştığınız üstlerinizle olan bağlantılarınız bu hafta başında önem kazanıyor. Salı günü itibariyle iletişim gezegeni Merkür gerilemeye başlayacak. 28 mart’a kadar sosyal çevre ve arkadaşlık alanlarınızda gerileyecek. Bu alanlarda iletişim sıkıntılarına ve problemlere açık görünüyorsunuz. Bu süreçte arkadaşlarınızla olan bağlantılarınıza dikkat etmelisiniz. Beraber iş yapıyorsanız ya da organizasyonda bulunacaksanız birtakım aksilikler ve sıkıntılara hazırlıklı olmanızda fayda olacak. Eski arkadaşlarınızla yeniden bir araya gelme olasılığınız da var. Eski ortamlar, yerler, arkadaşlar ve dostluklar size daha büyük fayda sağlayabilir. Büyük adımlardan, imzalardan ve girişimlerden uzak durmalısınız. Bu hafta Uranüs sizin burcunuza geçecek. 23 Nisan doğumlu bir Boğa iseniz hayatınızda büyük değişimlerin yavaş yavaş kendini gösteriyor olması gerekiyor. Uranüs’ün Boğa Burcu’na geçmesiyle hayatınızda büyük açılımlar ve aydınlanmalara ve beklenmedik sürpriz birtakım olaylara da açık olacaksanız. Bu hafta arkadaşlarınıza yardım etme olasılığınız çok yüksek olacak. Onlar için bir şeyler yapmak isteyeceksiniz. Bu iyiliğinizi çok fazla abartmamaya özen göstermelisiniz. Geleceğinize etki edecek önemli işlerinizde özellikle hafta sonu kalıcı ve sağlam adımlar atabilir, hayattan istediğiniz ve aradığınız desteği kolaylıkla görebilirsiniz.

13 3

İKİZLER BURCU: Değişik ortamlar, sosyal yerler, dış ortamlar özellikle bu hafta başında hayatınızda daha dikkat çekecek sevgili İkizler ve yükselen İkizler. İşinizden çok fazla bunaldığınız noktalarda kendinizi dışarıya atabilir, dış ortamlarda nefes almaya çalışabilirsiniz. Değişik insanlar, farkılı yerler, geziler ve tabiki seyahatler sizi heyecanlandıracak. Hayatınıza daha büyük anlamlar katacak. Bu haftanın en önemli konusu Merkür’ün salı günü itibariyle gerilemeye başlaması olacak. İletişim sıkıntılarını ve problemlerini hafta sonu itibariyle yavaştan yaşamaya başlayacaksınız. Bu salı itibariyle 28 Mart’a kadar iletişim gezegeni Merkür, sizin kariyer ve iş alanlarınızda gerileyecek. Göz önünde olduğunuz yerlerde ağzınızdan çıkanı kulağınız duymalı sevgili İkizler. Ağzınızdan yanlış ifadeler çıkabilir, insanların sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Özelikle beraber çalıştığınız, üstlerinizle olan bağlantılarınıza bu dönemde dikkat etmeniz gerekecek. Kendinizi birazcık umutsuz hissedebilirsiniz, bu yüzden bu hafta içerisinde sizi yukarıya çıkaracak olaylara ihtiyacınız olacak. Çarşamba günü Uranüs, Boğa Burcu’na geçiyor. Eğer yükselen İkizler iseniz, önemli açılımlarınız devreye girmeye başlayacak. Kadersel olaylar yaşayacağınız bir dönem içerisine gireceksiniz. Bu dönemde bilinçaltınızda önemli açılımlar olabilir. Aynı zamanda olayların neden ve niçin kavramları üzerinde kafa patlatabilir, yaşayacağınız olaylarla bu olaylar arasındaki bağlantının farkına varabilirsiniz. Uranüs’ün Boğa Burcu’ndaki dolaşımı sırasında espritüelliğiniz artacak, göreceğiniz rüyalardan yaşayacağınız olaylara kadar büyük açılımlar sizleri bekliyor olacak. Diğer taraftan kariyer hayatınızda önemli fedakarlıklar devrede olabilir. Perşembe günü önemli bir işiniz varsa göz önünde bulunacağınız ortamlarda, toplum içerisinde bu işinizde biraz daha gerçekçi adımlar özen göstermelisiniz. Hafta sonu durumları toparlayacaksınız. Parasal konularda ve iş hayatınızda yapılması gereken işlerinizi hafta sonu kolaylıkla halledebilirsiniz. 

13 4