5 Kasım Pazartesi günlük burç yorumları 2018 Ay terazi burcunda akşam saatlerine dikkat!

5 Kasım Pazartesi 2018 günlük burç yorumları 2018. Akşam saatlerine dikkat! Önemli kadın figürlerle bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Fevri davranmayın!

Ay terazi burcunda, denge ve huzur arayacağımız bir gün olacak, yeni ayın enerjisinin de  yavaş yavaş hissedildiği bugünlerde, aynı zamanda kadersel düğümlerinde yer değiştirmeye hazırlanıyor olması, Uranüs'ün tekrar gerileyip koç burcuna geçiyor olması ve şöyle kıyıda köşede ne kaldıysa son bir değişim yapmak istiyorum isteği, hepimizin hayatlarında bir takım enerji değişimlerine ya da bazı stresli durumlara neden olmaktadır. İşte bu stresli günlerde dengeyi sağlamak, dingin kalmaya çalışmak, içimizdeki adil duygunun ortaya çıkıp ölçüp tarttığı zamanlar olacak elbette ki. Ay terazide iken, verdiği enerjilerle işte bu duyguları yaşamamıza doğru olan kefeyi tartıp, seçmemize baş etmek zorunda kaldığımız her ne varsa artık aklanmamıza yardım edecek yeni ay dan önceki son enerjileriyle hayatımıza destek olacaktır.

14 1

Ay bugün akşam saatleri Plüton ile krizli bir açı yapacak, hem önemli kadın figürlerle bazı sorunlar yaşamamıza neden olacakken, hem de gereksiz hırs ve güç çekişmeleri yıpratıcı olacaktır. İçerde bastırdığımız duyguların aniden açığa çıkması, gereksiz ısrar ve çekişmeler, keyfimizi kaçırabilir, dengede ve huzurda kalmakta  fayda olacaktır.

14 2

AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER 

Sevgili Akrepler, gün içinde derin beslediğiniz duygular, yaşanmışlıkların etkisinde geçmişe gidip gelebilir, dünyanızda bu sorunları halletmeye çalışabilirsiniz. Alacağınız haberler, ya da  bazı seyahat planlarınız var ise bunlarla ilgili beklenmedik sorunlar keyfiniz  kaçırabilir. Gizli düşmanlıklara da dikkat etmenizde fayda var. Gereksiz evhamlara girmeyiniz

14 3

ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR 

 Sevgili Aslanlar, kardeşleriniz ve sağlığınızla ilgili konular bugün gündemde olacaktır.  Alacağınız bazı haberler keyfiniz kaçırabilir, iç dünyanızda yaşadığınız derin duygular biriktirdikleriniz beklenmedik bir şekilde patlama yaratabilir. Sakin kalmanız gereken bir gün dengede ve huzurda kalın.

14 4