7 Kasım Çarşamba günlük burç yorumları 2018 yeni başlangıçlara yer verin!

7 Kasım Çarşamba günlük burç yorumları 2018. 10 gün içerisinde hayatınızda meydana gelecek değişikliklere yer verin! Zira geçmişe sünger çekme zamanı geldi!

Bugün 19:02 Akrep Burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Bu saate kadar Ay, kapanma fazında olduğu için, yarım kalan işlerinizi tamamlamakta fayda var. Yeni girişimler için Ay’ın, hilal fazını takip değerlendirmelisiniz. Akrep Suyun Buz halidir. Derin ve dönüştürücü. Bu Yeni Ay ve Jüpiter Yay geçişle yeni bir dönüşüm enerjisi hepimizi kaplamış olacak. Yeni bir sayfa açma zamanı, bu zaman. Ayın ilk Plüton, Güneşinde Neptün ile olan kontağını düşünürsek, boyut atlatacak bir değişim olacaktır.

Akrep yeni yapılanacağımız süreçte kararlı olmamızı sağlayacak, Plüton ile yıkıp yeniden yapılandıracak. Neptün ile vizyonumuzu geliştireceğiz. Hayallerimize kavuşmak adına bir adım daha öne gitmek, pek de kolay bir süreç olmayacaktır. Su grubunun bu kadar yoğun olması da hayli duygusal bir döneme işaret etmektedir. Yeni Ay yenilikleri getirir. Hayatımızın bu on günlük döneminde yeni başlangıçlar yapmamız ve harekete geçmemiz hızlanacaktır. Ay Akrep, Güneş Akrep, cinsel sorunlar, cinsel sorunlara bağlı hastalıklar veya tutkulu ilişkilerle ilgili sorunlar, takıntılar, bu dönem gözlemlenebilir. 

14 1

Sanat camiasında birisiyle ilgili yeni bir gelişme özellikle skandal bir gelişme yada vefat duyulabilir. Akrep sekizinci evin yöneticisi olarak maddi manevi ve ruhsal konularda yeni bir başlangıç ve yapılanma sağlayabilir, problemlerimiz için maneviyata dönüş, maddi sorunlar için kaynak bulma, bu haftalar önemli olacaktır. Neptün hayal gücünüzü aktif hale getireceği için, yaratıcılığınızı kullanmanız açsından destek olacak, Plüton ise güç verecektir.

Venüs bu süreçte Retro ve Marsla olan açısı ilişkilerde heyecan ve hareketliliği sağlayabilir, yeniden yapılandırmak için bir kez daha destek olabilir fakat, Retro olduğu için aldatabilir de. Bu yüzden bu dönemlere dikkat etmekte fayda var. Özellikle bitmiş ve yeniden başlamış ilişkiler de beklenmedik sorunlar çıkabilir. Gizli saklı ilişki içinde bulunanlar yada kaçamaklar sorun çıkartabilir. Bu dönem içimize dönmek, şifalanmak ve arınmak en önemlisi takıntılarımızdan kurtulup affetmek rahatlatıcı rol oynayacaktır. Enerji çalışmalarından faydalanmanızı tavsiye ederim.

14 2

YENGEÇ VE YÜKSELENİ YENGEÇ OLANLAR

Sevgili Yengeçler, Bu Yeni Ay sizleri varsa çocuklarını veya aşkınız ve kendinizi göstereceğiniz hedefler yada ilgileniyorsanız sanatsal faaliyetler yada hobilerle ilgili yeni başlangıçlar sunacaktır. Bu dönem şifalanmak , yapılanmak dış görüntünüzle ilgili yeni bir görüntü kazanmak için harekete geçebilirsiniz. Ev ve aile konularında gündemde olup, kariyeriniz ve ev hayatınızla ilgili yeni bir yapılanma süreci de sizleri bekliyor olacaktır.

14 3

İKİZLER VE YÜKSLENİ İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler, Bu dönem sizleri sağlık ve günlük rutin işlerinizle ilgili konularla etkileyecek, işinizle ilgili yeni gelişmelere hazırlıklı olun. Dış görüntünüzle ilgili yeni bir yapılanma sürecine girebilir, birlikteliklerinizle olumlu bir sürece girip ruhsal olarak rahatlayabilirsiniz. Yeni bir aşk yada partnerinizle olumu bir dönem sizleri bekliyor olacak.

14 4