7 Temmuz 2018 cumartesi burç yorumu öğle saatlerine kadar önemli kararlardan kaçının

7 Temmuz 2018 burç yorumunu Hande Kazanova yaptı. Bugün öğleden önce önemli kararlar almaktan kaçının ay boşluğa girecek.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU  

Bugün göz önünde olacağınız, kalabalık yerleri tercih edeceksiniz. Sizden daha uzakta bulunan insanlara karşı yardımsever tavırlarınız ön planda olabilir. Özel alanlarınızda hayatı daha geniş ve rahat algılayabilir, duygusal olarak aşırı iyimser davranabilirsiniz.

12 1

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU  

Yakın çevrenize, akraba veya kardeşlerinize karşı kendinizi sorumlu hissediyorsunuz. Fedakarlığınızın da bir sınırı olmalı. Sosyal ortamlarda para harcamalarınız olabilir. Öğleden sonra daha sakin ortamlara ihtiyacınız olabilir.


12 2

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Başkalarına faydalı olma konusunda kendinizi bu aralar fazla zorluyorsunuz. Uzak ortamlarda veya tatilde yalnızlığın ve aynı anda sosyal olmanın tadını çıkarabilirsiniz. Aklınızdan geçenlerin karşınız geldiğini göreceğiniz bir dönem. 

12 3

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU  

Bugün günlük ritminizi öğlene kadar karşınıza gelecek olaylarla hızlandırabilirsiniz. Kendinizi iş ve enerji anlamında güçlü hissediyorsunuz. Ama öğleden sonra özel hayatınızda fedakarlıklarınızı aza indirin. Güzel gelişmeler altındasınız.


12 4