9 Ağustos günlük burç yorumları 2018 insanlarla aranıza mesafe koyun!

9 Ağustos Perşembe günlük burç yorumları 2018. Son zamanlarda çevrenizdeki arkadaşlarınıza karşı çok fazla taviz veriyor olabilirsiniz.

Bugün gökyüzünde oluşan Güneş- Merkür kavuşumuyla farketmediğimiz konuları görebilir, çözüme ulaşmasını istediğimiz konuların üzerine eğilebiliriz. Diğer insanlara yardım etme arzumuz yüksek olurken, hayır diyememek ve kendimizden fazla taviz vermek bugünü zorlayabilir. Öğle saatlerinde bizi krizlerin içine çekecek olaylara karşı duygusallıkla bakmak yerine soğukkanlılıkla hareket edelim.

13 1

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Parasal işlerinizde yarım kalmış konuları tamamına erdirmek için uygun birgün olabilir. Kendinize ve sağlığınıza özen göstermeniz gerekiyor, başkalarına karşı biriktirdiklerinizin yansımalarını bugünlerde kendi hayatınızda yaşayabilirsiniz.

13 2

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

İletişime dayalı işlerinizde yarım kalmış işlerinizi tamamlamak isteyeceksiniz. Çözüme yönelik adımlarınız hızlanabilir. Parasal meselelerde beklenmedik masraflar vereceğiniz tepkileri arttırabilir. Değişimlere açık olmalısınız.

13 3

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

Vermek istediğiniz önemli kararlar olabilir ama bu aralar kendinizi ve etrafınızı dinlemeniz size çok şey kazandıracak. Toplumsal meselelere bu aralar hızlı ve ani tepki verebilirsiniz, bugün sakin olun ve ruhunuzu dinginleştirin.

13 4