9 Temmuz 2018 burç yorumu aşk hayatınızda detayar ortaya çıkacak ve...

9 Temmuz 2018 pazartesi gününün burçlarını Hande Kazanova yorumladı. Aşk hayatınızdaki detyalar salı gününden sonra ortaya çıkacak...

Haftaya Ay boğa burcundayken, keyfe ve oturaklı konulara odaklanarak başlıyoruz yalnız akşam saatlerine kadar Ay boşlukta olacağından önemli işler yerine tamamlanması gereken konular üzerine yoğunlaşabiliriz. Salı günü venüs Başak burcuna geçiyor, ilişkilerde detaycı, pratik ve eleştirel yönlerimiz ortaya çıkabilir. Yine bu Salı jüpiter düzelecek, fırsatlarımız artmaya başlıyor. Cuma günü oluşacak Parçalı Güneş tutulmasıyla beraber aile, ev, yuva ve güvenlikle ilgili alanlarda önemli başlangıçlar ve adımlar karşımıza gelebilir.14 1

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; zeki, akıllı, becerikli, harekete geçmeyi seven bir insansınız. Neyin ne olduğu ve nerde doğru hamle yapılması gerektiğini biliyorsunuz. Eğitim ve ailenin yönlendirmesi hayatınızda önemli olabilir. Özgür olmaktan korkmayın ve sizi sınırlayan etkilerden kurtulun. Bu sene, önemli iş anlaşmaları karşınıza gelebilir. 

14 2

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU            

İşten elde edilen gelirlerinizle ilgili bu haftabaşında bir beklentiniz oluşabilir ve düşündüğünüz karşılığı alamamak sizi zorlayabilir. Akşam saatlerinde kendi iç dünyanıza daha fazla dönecek, geçmişi sorgulayacaksınız.

14 3

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU      

Haftabaşına adapte olmak her ne kadar kolay olmasa bile akşam saatleri itibarıyla canlanacak, heyecanlı haberler duyacaksınız. Bu hafta ailenize ve sevdiklerinize daha fazla vakit harcayacağınız, evinize önem vereceğiniz bir döneme giriş yapıyorsunuz.

14 4