Aylık burç yorumları Haziran 2019 Yeniay ve Dolunay'ı etkileri

Aylık burç yorumları Haziran 2019 Hande Kazanova'nın öngörülerine göre Yeniay etkileriyle başlayacak. Haziran ayında hangi burcu neler bekliyor, Dolunay etkisi.

Haziran 2019 aylık burç yorumları Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları için elmaelma.com'da. Hande Kazanova, Haziran 2019 aylık burç yorumlarını siz elmaelma.com okurları için anlattı. Hande Kazanova'nın 2019 Haziran aylık burç yorumlarına göre, bu ay burçları neler bekliyor, Haziran ayında astrolojik olarak önemli günler hangileri gibi merak ettiğiniz soruların hepsine yanıt bulabilirsiniz. Haziran 2019 aylık burç yorumlarında ilk etki 3 Haziran pazartesi günü yaşanacak olan Yeniay olacak. Haziran ayı Dolunay'ı ise 17 Haziran pazartesi günü gerçekleşecek. Peki Yeniay ve Dolunay Haziran 2019'da hangi burcu nasıl etkileyecek, Haziran ayı boyunca burçların gökyüzünden beklediğ etkiler ve dikkat edilmesi gerekenlerin detayları Haziran 2019 aylık burç yorumlarında...

13 1

KOÇ: 3 Haziran’da oluşacak Yeniay ile Haziran ayına merhaba diyeceksiniz sevgili Koç’lar. Bu ay önemli aylardan bir tanesi olacak. İletişim ağınız hızlı akacak. Aynı zamanda yakın çevrenizle beraber plan ve program yapacaksınız. Diğer taraftan enerjinizi ailevi konulara daha çok harcayacaksınız. Anne babanızla aranızdaki çekişmeler ve sevdiğiniz insanla aranızdaki bağlantınız bu ay önemli görünüyor. 3 Haziran’da gerçekleşecek Yeniay, girişimleriniz adına sizi destekleyecek. İletişime dayalı birtakım işleriniz varsa ya da yakın çevrenizle hareket edeceğiniz alanlarda bu Yeniay’ı kullanabilirsiniz. Bu ay en fazla 14-16 Haziran civarına dikkat etmeniz gerekecek. Birtakım girişimlerinizde istediğiniz sonuçları almaktan uzak olabilirsiniz. 9 Haziran’dan sonra yakın çevre bağlantılarınızı kuvvetlendireceğiniz bir döngüye merhaba diyeceksiniz. Öğrenmekten mutluluk duyacaksınız. 19-20 Haziran tarihlerinde ev ve aile alanlarınızdaki çekişmeler ön planda olacak. Bazı girişimlerinizden istediğiniz sonuçları alamayacağınız gibi aynı zamanda negatif düşüncelere de açık bir döngü olabilir. 17 Haziran’da oluşacak Dolunay, seyahat alanlarınızı tetikleyecek. Fikirsel olarak önem verdiğiniz konuların bu Dolunay’da ön plana çıktığını göreceksiniz. 27 Haziran’dan sonra aşk hayatınızın hareketleneceği bir döngü başlayacak. 

13 2

BOĞA: Bu ay sizin için önemli aylardan bir tanesi sevgili Boğa ve yükselen Boğa’lar. Maddi konuların ön planda olacağı ama yakın çevrenizle yapacağınız planların da devrede olacağı aylardan bir tanesi olacak. İletişimsel işlerinizin hızlandığını göreceksiniz. 3 Haziran’da bir Yeniay gerçekleşecek. Maddi alanda önemli konu ve olayları başlatabilirsiniz. 4 Haziran’dan sonra yakın çevrenizle olan iletişiminizi hızlandıracaksınız. Bu dönemde duygusal hareket etmek önemli olacak. Hızlı olmak isteyeceksiniz. Vereceğiniz duygusal tepkiler bazı başlangıçlarınızda sıkıntı ve problemleri karşısınıza getirebilir. 9 Haziran’dan sonra ise maddi konularda kafanızın daha aktif çalışacağı bir döngü oluşacak. Bu ay 14-16-19 ve 20 Haziran tarihlerine dikkat etmeniz gerekecek. Bu tarihlerde fikirleriniz çok hızlı değişebilir. Negatif düşünceler devrede olabilir. 17 Haziran’da oluşacak Dolunay parasal konularda sonuçları karşınıza getirecek.21 Haziran’dan sonra iletişim ağınızı yakın çevrenizle sınırlı tutacağınız bir döngüye merhaba diyeceksiniz. 27 Haziran’dan sonra ise ailevi konular ön plana geçecek.

13 3

İKİZLER: Haziran ayı sizin ayınız sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Girişimlerinizi başlattığınız, kendinizi ön plana çıkardığınız ve bu girişimlerinizin sonuçlarını almak istediğiniz aylardan bir tanesi olacak. 3 Haziran’da bir Yeniay gerçekleşecek. Bu Yeniay, sizin burcunuzda gerçekleşiyor. Hayatınızla ilgili almak istediğiniz kararları bu Yeniay ve sonrasındaki 15 gün içerisinde gerçekleştirmeniz doğru olacaktır. 4 Haziran’dan sonra ev ve aile alanlarınıza daha çok para harcayacaksınız. Ticaret hayatınızın aktif olacağı 15 günlük bir döngü başlayacak. 9 Haziran’dan sonra görüntünüzü değiştirmek ve değişik ortamlarda bulunmak önem kazanacak. Bu ay zorlayacı etkilerin de etkili olduğu bir ay olacak. 14-16-19 ve 20 Haziran tarihlerine dikkat etmeniz gerekecek. Bu tarihlerde parasal konularda sıkıştırıldığınızı hissedebilirsiniz. İstediğiniz gibi hareket edemeyebilirsiniz. Beklenmedik birtakım ödemeler ortaya çıkabilir. Ay sonuna doğru 21 Haziran’dan sonra parasal konular önem kazanıyor. 27 Haziran’dan sonra kısa vadeli seyahatlerinizin peşine düşeceksiniz. 

13 4