Aylık burç yorumları Temmuz 2019 Güneş Tutulmasının etkileri

Aylık burç yorumları Temmuz 2019 Hande Kazanova'nın yorumlarına göre Güneş Tutulması etkileriyle başlayacak. İşte Temmuz ayında hangi burcu neler bekliyor

Temmuz 2019 aylık burç yorumları Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları için elmaelma.com'da. Hande Kazanova, Temmuz 2019 aylık burç yorumlarını siz elmaelma.com okurları için anlattı. Hande Kazanova'nın 2019 Temmuz aylık burç yorumlarına göre, bu ay burçları neler bekliyor, Temmuz ayında astrolojik olarak önemli günler hangileri gibi merak ettiğiniz soruların hepsine yanıt bulabilirsiniz. Temmuz 2019 aylık burç yorumlarında ilk etki Güneş Tutulması ile başlayacak. Peki Güneş Tutulması hangi burcu nasıl etkileyecek işte detaylar Temmuz 2019 aylık burç yorumlarında... 

13 1

Koç: Temmuz ayına hemen ayın başında gerçekleşen Güneş Tutulması ile başlıyorsunuz sevgili Koç ve yükselen Koç’lar. Bu Güneş Tutulması ev ve aile alanlarınızda hızlı başlangıçları karşınıza getirebilir. Güneş Tutulmaları başlangıçlar ile alakalı oldukları için genelde bu alanda hızlı verilmesi gereken kararlar ve başlangıçlar devrede olacak. 8 Temmuz’da Merkür geriliyor ve özel hayatınıza dikkat etmeniz gerek. 17 Temmuz’a kadar Merkür bu alanlarınızda geriliyor. 16 Temmuz’da bir Ay Tutulması gerçekleşecek. Bu Ay Tutulması kariyer ve iş alanlarınızda krizleri, birtakım hızlı olayları karşınıza getirebilir. Tutulma zamanında aile hayatınız ve kariyer alanlarınız arasındaki dengeyi iyi sağlamaya özen gösterin. 9-11-14-17-21 ve 30 temmuz tarihlerinde dikkatli adımlar atın. Bazı noktalarda zorlandığınızı görecek; ev, aile ve kariyerle ilgili konularda ilişkilerinizde testlere tabi tutulacaksınız sevgili Koç’lar. Diğer taraftan 23 Temmuz’dan sonra ise hem aşk hayatınıza hem çocuklarla ilgili konuların üzerine eğilebilirsiniz. Güzel bir ay diliyorum.

13 2

Boğa: Temmuz ayına Güneş Tutulması ile başlıyorsunuz sevgili Boğa ve yükselen Boğa’lar. Bu güneş tutulması iletişim alanlarınızda kendini gösterecek. İletişim ile ilgili konularda hızlı başlangıçlar ve kararlar devrede. Yakın çevrenizin hayatında önemli açılımlar bu Tutulma ile karşınıza gelebilir. Yine bu Tutulma sırasında enerji alanınız değişiyor. Enerjinizi ev ve ailenize harcayacağınız bir dönem başlayacak. Diğer taraftan bu süreçte evinizin güvenliğini de ihmal etmeyin sevgili Boğa’lar. 3 Temmuz’dan sonra iletişim alanında güzel işler karşınıza gelebilir. 8 Temmuz’da ise Merkür gerilemeye başlayacak. Bu gerileme 19 Temmuz’a kadar ev ve aile alanlarınızda gerçekleşecek. 19 Temmuz’dan 1 Ağustos’a kadar Merkür iletişim alanında karşınıza yeniden uğraşılması gereken konu ve olayları getirecek. 9-11-14-17-21 ve 30 temmuz tarihlerinde çekişmelere açık bir dönemde olacaksınız. 23 Temmuz’dan sonra ise algınızı aile konularına çevireceksiniz. 16 Temmuz’da oluşacak Tutulma hızlı birtakım gelişmeleri karşınıza getirecek. Güzel bir ay diliyorum.

13 3

İkizler: Temmuz ayına maddi konularda oluşacak bir Tutulma ile başlayacaksınız sevgili İkizler ve yükselen İkizler. 2 Temmuz’da oluşacak bu tam Güneş Tutulması maddi alanda hızlı konuları karşınıza getirebilir. Uzun zamandır parasal konularda uğraştığınız işlerin karşılığını alabilirsiniz. Tüm ay boyunca parasal konularda dengeyi iyi sağlamak durumundasınız. 3 Temmuz’dan sonra para kazançlarınızı daha çok arttıracağınız bir dönem. Hayatın keyfini çıkarmak isteyeceksiniz. Enerji alanlarınız değişiyor. Enerjinizi daha çok yakın çevrenizdeki insanlara harcayacaksınız. Yakın çevrenizin hayatında açılımlarda bulunarak, onlara yardım edebilirsiniz. Bütün bunları yaparken onların hayatını kontrol etmemeye özen göstermeniz gerekiyor. 9-11-14-17 ve 30 Temmuz tarihlerinde dikkatli adımlar atın. Yakın çevrenizden alacağınız etkileşimler sizi zorlayabilir. Parasal konularda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. 16 Temmuz civarında parasal konularda çok açılmayın ve riskli işlere girmeyin. 8-19 Temmuz arası yakın çevre ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. 19 Temmuz’dan 1 Ağustos’a kadar ise parasal konularda zorlanabilirsiniz. Güzel bir Temmuz ayı olsun.

13 4