Bu hafta Yeni Ay var işte burç burç etkileri ve haftalık yorumları

Bu hafta Yeni Ay var işte burç burç etkileri ve haftalık yorumları Astroloji Uzmanı Hande Kazanova'nın anlatımıyla elmaelma.com'da.

Haftalık burç yorumları 5 Kasım-11Kasım aşk-para-iş-sağlık yorumları elmaelma.com'da. Bu hafta hangi burcu ne bekliyor sorularının yanıtları Koç'tan Aslan'a Akrep'tenBalık burcuna kadar detaylı anlatımıyla elmaelma.com'da. Astroloji Uzmanı Hande Kazanova'nın 5-11 Kasım haftalık burç yorumlarına göre bu hafta en kritik gün çarşamba. Bunun nedeni de Çarşamba günü Akrep burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Haftalık burç yorumlarında etkisi olan Yeni Ay'ın burç burç etkilerini haberimizden okuyabilir ya da haberimizdeki haftalık burç yorumu videosundan izleyebilirsiniz. Koç burcu haftalık yorumuna göre Venüs 16 Kasım'a kadar özel hayat ve ilişkilerinizde sizi zorlayacak. Çarşamba günkü Yeni Ay'ın Koç burcu etkileri ise parasal alanda görülecek. Ödemelerinizi hızlandırın! Boğa burcu 5 Kasım-11 Kasım haftasında özellikle pazartesi ve salı günü önemli girişimlerden kaçınmalı. Bu hafta yeni adımlar atmak için Boğalar Çarşamba günkü Yeni Ay'ı bekleyin. 5-11 Kasım haftalık İkizler burcu yorumlarına göre İkizler burçları bu hafta çocuklarıyla ilgili konulara odaklanmak zorunda kalacak. Çarşamba günkü Yeni Ay sizi sağlık alanında etkileyecek ve sağlığınızla ilgili önlemler almak isteyeceksiniz. Yengeç haftalık burç yorumlarında bu hafta aşk var. Çarşamba günü gerçekleşecek olan Yeni Ay Yengeçleri aşk alanında etkileyecek ve özel hayatınız bu hafta hareketlenecek sevgili Yengeçler. 

15 1

Aslan haftalık yorumlarına göre bu hafta Aslanlar hayatlarında anlamlı değişiklikler yaşayabililer. Özellikle Uranüs'ün Salı günü Koç burcuna geçmesi Aslanları bu etkilere açık hale getirecek. Çarşamba günkü Yeni Ay Aslanlar da ev ve aile konularında etkileyecek. Başak haftalık burç yorumlarında en kritik uyarı parasal konulardı. Başaklar bu hafta sakın büyük ve önemli harcamalara girişmeyin. Çarşamba günü oluşak olan Yeni Ay Başakları iletişim alanında etkileycek. İstediğiniz şeyler için fırsatları kaçırmayın! Gelelim Terazi burcu haftalık yorumlarına. 5-11 Kasım haftasında Terazi burçlarını kariyer alanlarında önemli değişiklikler bekliyor. Çarşamba günkü Yeni Ay'la birlikte maddi konular gündeminize girecek sevgili Teraziler. 5-11 Kasım Akrep haftalık burç yorumlarına göre, Akrepler bu haftaya eski konularla uğraşarak başlayacaklar. Yeni Ay Akrepleri istedikleri işler konusunda adım atmaya zorlayacak.

15 2

Yay burcu haftalık yorumlarına göre sevgili yaylar bu hafta uzun süredir görüşmediğiniz arkadaşlarınızla bir araya geleceksiniz. Çarşamba günkü Yeni Ay, sizi kadersel alanda etkileyecek önemli kararlar için acele etmeyin deriz. 5 Kasım haftası oğlak burcu haftalık yorumlarına göre, bu hafta önemli kararlardan aman uzak durun. Özellikle Çarşamba gününden önce kararlardan kaçının çünkü Ay sizin için kapalı durumda. Çarşamba günkü Yeni Ay'la birlikte kararları mantıklı bir çizgide değerlendirin. Kova bu bu haftaya keyifli başlayacak Kova haftalık burç yorumlarına göre, pazartesi haftaya yüksek enerjiyle başlayacak olan Kovalar, Çarşamba günü gerçekleşecek olan Yeni Ay ile kariyer ve iş alaannıda yeni adımlar atmaya açık olacaklar. Ve Balıklar... Balık burcu haftalık yorumlarına göre, bu hafta parasal sorunlarınızı halledin. Özellikle eskiden gelen bir borç varsa bu hafta o gündemde olacak. Çarşamba günü gerçekleşecek olan Yeni Ay, balıkları destekleyecek ve kendinizi geliştirmenize yardımcı olacak. 

15 3

KOÇ BURCU 5-11 KASIM HAFTASI YORUMLARI

16 Kasım’a kadar Venüs ikili ilişkiler, özel hayat ve ortaklaşa adımlarınızda sizi test edebilir ve bu alanlarda ilişkilerinizde sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu hafta Çarşamba günü Akrep burcunda bir Yeni Ay gerçekleşecek. Bu Yeni Ay ortak parasal konularda atacağınız adımlarını destekleyen bir Yeni Ay olacak. Ortak parasal konularda, ödemelerinizde, kredi, vergi konularında adım atmak istiyorsanız biraz hızlandırılmış şekilde devreye koymaya özen gösterin. Perşembe günü itibariyle seyahat, eğitim, medya, hukuk, ithalat, ihracat, yabancılarla yapılacak olan işlerde şanslı olacağınız bir döngü içersine giriyorsunuz. 1 yıl boyunca iyi bir öğrenci olacak, kendinizi geliştirmekten alıkoyamayacaksınız. Haftasonu güzel etkiler devrede olacak. Cuma günü kadın - erkek ilişkilerinde sıkıntı ve problemlerinizi gidermek anlamında hayat size gülümseyebilir. Yeni gelecek haftada önemli insanlardan alacağınız desteklerle yolunuzda ilerleyebilirsiniz.

15 4