Burç yorumları önce Venüs sonra da Mars hareketi burçları nasıl etkileyecek?

Gökyüzü hareketli. Yarın Venüs Boğa burcuna geçiyor yarın ise Mars Yengeç burcuna. Peki sizin burcunuz bugün ve yarın bu hareketlerden nasıl etkilenecek?

Burçlar bugün ve yarın önce Venüs hareketi ardından da Mars'ın hareketinin etkisi altında olacak. Yarın Venüs Boğa burcuna geçecek. Hemen ardından perşembe günü ise Mars Yengeç burcuna hareket edecek. Peki bu hareketler hangi burcu nasıl etkileyecek? İşte Hande Kazanova'nın astrolojik öngörülerine göre burçları bekleyenler...

13 1

KOÇ: Çarşamba günü itibariyle Venüs’ün de para alanlarınıza girmesiyle beraber güzel eşyalara olan meyilinizin artacağı bir döngü olacak. Eviniz için yapacağınız harcamalarınız artabilir. Diğer taraftan ticaretle uğraşıyorsanız üç hafta boyunca bu alanlarda güzel sonuçlar elde edeceksiniz. Perşembe günü enerji alanınız değişecek. Enerjinizi ve gücünüzü evinize kaydıracaksınız. Bu dönemde ailenizdeki insanlarla sıkıntı ve problemler ortaya çıkabilir. Alıngan ve tepkisel bir yaklaşım içinde olabilirsiniz. Birtakım işlerinizin sonuçlarını alabilirsiniz. Bu anlamda cuma gününden faydalanmaya özen gösterin. 

13 2

BOĞA: Çarşamba günü itibariyle Venüs, sizin burcunuza geçiyor. Geri planda durduğunuz ve anlamlandırmaya çalıştığınız, belki de plan yaptığınız birtakım konular, ilişkilere dair düşünceleriniz yada kendinizi etrafınızdan biraz geriye çektiğiniz bir dönem sona erecek. Daha sosyal olmak isteyecek ve kendinize, görüntünüze daha fazla önem vereceksiniz. Kilo almaya meyilli olabilirsiniz sevgili Boğa’lar. Perşembe günü enerji alanınız değişecek. Enerji alanınız parasal konulardan çıkacak ve yakın çevre alanlarınıza girecek. Duygusal davrandığınız için de duygusal tepkiler verip karşınızdaki insanları şaşırtabilirsiniz. 

13 3

İKİZLER: Bu hafta temkinli hareket etmeniz gereken bir tanesi olacak. Özellikle çarşamba günü Venüs de Boğa burcuna geçince yalnızlığı sevdiğiniz bir dönem içerisinde olacaksınız. Perşembe günü Mars’ın Yengeç Burcu’na geçmesiyle para işlerinizde duygusal tepkiler vereceğinizi gösteriyor. Ev ve ailenize harcamalarınız artabilir. Mücadelenizi parasal konularda ortaya koyacaksınız. 

13 4