Güneş tutulması burçlara etkileri 6 Ocak 2019

Güneş tutulması burçlara etkileri Hande Kazanova'nın öngörüleriyle elmaelma.com'da. 6 Ocak Pazar günkü Güneş tutulması hangi burcu nasıl etkileyecek?

Güneş tutulması burçlara etkileri Hande Kazanova'nın anlatımıyla elmaelma.com'da. 2019 yılının ilk Güneş tutulması 6 Ocak Pazar günü sabaha karşı Oğlak burcunda gerçekleşecek. Oğlak burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulması hangi burcu nasıl etkileyecek siz astroloji severler için detayları elmaelma.com'da. 6 Ocak güneş tutulması burçlara etkileri haberinde Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu etkilerinin detaylarını okuyabilirsiniz. İşte yılın ilk güneş tutulmasının burçlara etkilerinin detayları...

13 1

KOÇ :Pazar günü sabaha karşı Oğlak burcunda gerçekleşecek olan güneş tutulması iş hayatınızda ve kariyeriniz ile ilgili konularda önemli birtakım konu ve olayları hızlandıracak. Hem anne, anne tarafınız, eşinizin ailesiyle ilgili konular ya da iş ve kariyerle ilgili önemli sorumluluklar bu tutulmayla beraber bir sonraki güneş tutulmasına kadar hayatınızı, düzeninizi yeniden kurmanız gerektiğine ve bu alanda atılacak önemli adımlara işaret ediyor.

13 2

BOĞA : Bu Güneş tutulması seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak işler, ticaret, hukuk yurt dışı bağlantılı konular alanınızda hızlı gelişmeleri karşınıza getirebilir. Önemli birtakım adımlarda bulunabilirsiniz. Birtakım sorumlulukları hallettikten sonra önemli değişimler ve dönüşümlerde bu tutulmayla beraber devrede olacak. Eğer amacınızdan sapmaz, çok çalışır ve disiplinli olursanız geleceğinizi etkili bir şekilde şekillendirebilirsiniz sevgili boğalar.

13 3

İKİZLER:  Cumartesi günü itibariyle daha parasal konuları konuşmaya başlayacağınız bir dönem. 15 gün boyunca para alacak-verecek dengesinin daha önem kazandığını göreceksiniz ve bu alanda sorunlarınızı çözüme ulaştırmak için de harekete geçebilirsiniz. Kafanızı bu noktalara çalıştırabilirsiniz. 6 Ocak’ta ki tutulma da yine bu alanlarınızda gerçekleşiyor sevgili ikizler. Başkalarının parasal sorumluluğu, bir borcun altına girmek ve bir para işinizi halletmek bu tutulmayla beraber önem kazanıyor.

13 4