Güneş ve Merkür İkizler burcuna geçiyor 22 Mayıs burç yorumları

Bugün önce Güneş sonra da Merkür İkizler burcuna geçiyor. Güneş ve Merkür'ün hareketi burçları nasıl etkileyecek? İşte Hande Kazanova'nın burç yorumları.

Bugün gökyüzü hareketli. Önce Güneş ardından da Merkür İkizler burcuna geçiyor. Peki Güneş ve Merkür'ün hareketi hangi burcu nasıl etkileyecek? Astrolog Hande Kazanova'nın haftalık burç yorumlarında anlattığı Güneş ve Merkür hareketinin etkilerini sizler için derledik. 

13 1

KOÇ: Bugün itibariyle Güneş ve Merkür İkizler Burcu’na geçiyor. İletişim ayağınızın hızlandığı, fikir ve düşüncelerinizin ön plana çıktığı ve eğitimsel konuların üzerine düşeceğiniz ve yakın çevrenizle iletişiminizi hızlandıracağınız bir döngüye merhaba diyeceksiniz. Meraklı yapınız bu dönemde ön plana çıkabilir. Sıkıntı ve sorunlarınız varsa doğru iletişimle üstesinden gelebilirsiniz. 

13 2

BOĞA: Bugün Güneş ve Merkür kavuşmasını göreceğiz. Maddi konular ve para alanlarınız aktif olacak. Yatırımlarınızla ilgili yönlendirmeniz gereken konu ve olaylar bu süreç içerisinde önem kazanıyor. 

13 3

İKİZLER: Güneş ve Merkür sizin burcunuza geçecek. Kendinizi güvende hissedeceğiniz ve ön plana çıkaracağınız bir dönem başlıyor. Fikir ve düşüncelerinizde çözmeniz gereken konular bu salı günü önemli olacak.

13 4