Günlük burç yorumları 13 Şubat 2018

Günlük burç yorumları 13 Şubat 2018. Astroloji Uzmanı Funda Karavit Sağışman burçlarınızı yorumladı. Yeni gelen tekliflere açık olun!

Ay Oğlak burcunda, Ay’ ın ışığı yavaş yavaş kapanıyor ve Tutulma enerjisinin etkisi altına girdik. Sabah saatleri, Uranüs ile olan olumsuz açı beklenmedik, hoş olmayan sürprizlerle karşılaştırabilir. Teknolojik aletlerle ilgili sorunlara dikkat edin. 

14 1

Ay, akşam saatleri kova burcuna geçecek ve dolayısıyla bu saate kadar boşlukta kalacaktır. Ay’ ın boşlukta olduğu saatler, yeni girişimlerde bulunmamakta fayda var. Gün geneli yarım kalan işlerinizi tamamlamanızı tavsiye ederim.

14 2

Yengeç ve Yükselen Yengeçler: Sevgili Yengeçler, ikili ilişkilerinizle ilgili gerginliklerden uzak durmalısınız. Sağlığınızla dikkat etmeli, bu konularla ilgili yarım kalan işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Maddi kazançlar, finansal kolaylıklar siz yengeçleri sevindirecektir.

14 3

İkizler ve Yükselen İkizler: Sevgili İkizler, eş veya ortaklaşa kazanımlarla ilgili beklenmedik finansal gelirler sevindirebilir. Fakat birlikteliklerinizle ilgili gerginliklerden uzak durun. Yabancılarla ilgili yapılan işler, yada uzak akrabalarla ilgili beklenmedik sürprizler yaşanabilir. Ödemelerinizle ilgili dikkatli olmalısınız.

14 4