Günlük burç yorumları 14 Şubat 2018

Günlük burç yorumları 14 Şubat 2018. Astroloji Uzmanı Funda Karavit Sağışman burçlarınızı yorumladı. Yarım kalmış işlerinizi bitirmek için harika bir gün.

Ay Kova Burcunda seyrine devam ediyor, Ay Kovadayken, isyankar, sıra dışı, yenilikçi, biraz mesafeli yanımız devrede olur. Olaylara bireysel değil toplumsal yanımızla bakarız. Duygularımızla değil bu iki gün mantığımızla hareket edeceğiz. Sosyalleşmek ve arkadaşlarımızla vakit geçirmek isteyeceğiz. Güneş’in Uranüs ile olan uyumlu açısı, orijinal bir gün geçirmemize sebep olabilir. Şaşırtıcı, sürprizlerle karşılaşabiliriz. Yeni fırsatlar, beklenmedik, haberler, hayatımızda etkili olacaktır.

14 1

Merkür’ün Jüpiter ile olan karesi ise abartılı konuşmalara boş vaadlere açık bir zaman dilimini gösteriyor. Gereksiz yere kimseye söz vermeyin tutamayabilirsiniz. Fazla düşünmek , fazla harcama ve borç yüküyle uğraşmak zorunda kalabiliriz. Sinirli söylemler, dikkat çekmeye çalışmak fayda değil bizlere zarar getirebilir.

Ay ‘ın öğlen saatleri Mars'la olan altmışlığı ile gün geneli oldukça koşuşturmalı ve hareketli geçecektir. Cesur ve atak davranacağım derken beklenmedik kazalarla karşılaşabilirsiniz. Yarım kalan, işlerinizi halletmek için oldukça uygun bir gün.

14 2

Yengeç ve Yükselen Yengeçler: Sevgili Yengeçler, bugün şanslı gününüzdesiniz. Maddi konularla ilgili beklenmedik sürprizler, işinizle ilgili gelişmeler sizleri sevindirecektir. Sevdiklerinizle keyifli vakitler sizleri bekliyor. Gün geneli koşuşturmalı geçecektir.

14 3

İkizler ve Yükselen İkizler: Sevgili İkizler, finansal olarak sevineceksiniz. Birlikteliklerinizde biraz daha alttan almalısınız. Belki de siz ona sürpriz yapmalısınız. Beklenmedik seyahatler yapabilir. Uzun zamandır görmediğiniz kişilerle karşılaşabilirsiniz.

14 4