Günlük burç yorumları 15 Ekim Pazartesi 2018 Ay Oğlak burcunda eskilere dikkat

Günlük burç yorumları 15 Ekim Pazartesi 2018. Ay Oğlak burcunda eski ilişkileriniz aşklarınız tekrar karşınıza çıkabilir.

Ay Oğlak Burcunda ilerliyor, sabah erken saatleri Satürn ile yaptığı kavuşum, geceyi biraz sıkıntılı geçirmemize sebep olurken, sabah alacağımız sorumlulukların da derdine düşebiliriz. Öğlen ve sonrası, Ayın Merkür ve Venüs ile yapacağı olumlu açı bu kasvetli havayı dağıtacak, Satürn’den aldığı, sorumluluk duygusuyla işlerimizi ve iletişimimiz kolaylıkla halletmemize, destek olacaktır.

Gökyüzünde aynı zamanda Merkür ve Venüs’ün de kavuşum halinde, bu etkiler gün genelini, yazışmalar, anlaşmalar ve iletişim, satış ve ticaretle ve finansla ilgili konularda destekleyecek. Önemli görüşmeleriniz için öğlen ve sonrasını değerlendirebilirsiniz.

14 1

Geçmiş konularında gündeme gelebileceği bugün, Venüs ünde Retro olduğunu düşünürsek, unuttuğumuz yada daha önce elimize geçmeyen paraların, yada başvurduğumuz kredilerin ve alacaklarımızın da elimize geçmesi için fırsatları arttıracaktır. Eski aşklar sevgililerde dönmek isteyebilir.

Akşam saatleri, Merkür Venüs kavuşumunun etkisi, Neptün‘den gelen romantik hava daha önce içimize attığımız konuları, gizli kalmış konuları yada itirafları, romantik saatleri de destekleyecektir. Geçmişi yad edip hüzünlenebilirsiniz de. Sevdiklerinize içinizi dökmek için güzel fırsat bu akşam aklınızda bulunsun.

14 2

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER

Sevgili Yengeçler, ilişkilerinizle ilgili bazı kısıtlamalar yada fazladan alacağınız sorumluluklar gerginlik yaratabilir, fakat gün geneli keyifli geçecektir. Aşk ve çocuklarınızla ilgili olumlu gelişmeler, keyfinizi yerine getirecektir.

14 3

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

Sevgili İkizler, ödemeler, alacaklar,borçlar yada krediler le ilgili konular gündemde olacaktır, sabah saatleri bazı kısıtlamalar yaşayabilirsiniz, fakat öğlene doğru bu hava değişecektir. Özellikle sağlıkla ilgili yada dış görünüşünüzle ilgili yeni karar aldıysanız, uygulamaya geçecek, kendinize duyduğunuz önemi arttıracaksınız, günlük rutin işlerinizi kolaylıkla halledebileceksiniz.

14 4