Günlük burç yorumları 16 Ekim Salı 2018 iş görev ve sorumluluklarınız baskın!

Günlük burç yorumları 16 Ekim Salı 2018. Gün içerisinde işinize ve sorumluluklarınıza olan düşkünlüğünüz artabilir. Ay Oğlak burcunda!

Ay Oğlak burcunda seyrine devam ediyor, Oğlak burcunun getirdiği disiplin ile, görev ve sorumluluk duyguları içinde olacağız. İş ve kariyer ve sahip olduğumuz sorumluluklar her şeyden önce gelecek, duygular biraz daha geri planda olacak. Ay’ın sabah saatleri Plüton ile yapacağı kavuşum, hem dönüşümsel hem de krizli bir ortam yaratabilir. Güç takıntıları, kadın figürlerle sorunlar yaşanabilir, bu durum, gereğinden fazla iş güç ve çalışma bazı sağlık sorunlarını da beraberinde getirebilir. 

14 1

Ancak hırslı ve zorlayıcı bir şekilde davranmak ilişkilerinize zarar verebilir, birde akşam eklenecek olan Ay Güneş karesi, olumsuz bir hava estirmeye hazır bekliyor olacaktır. Dolayısıyla ilişkilerle ilgili yıpratıcı ve zorlayıcı etkilerin olduğu bir gün, gereksiz hırs ve kaprislerden uzak durmakta fayda var. Özellikle hayatınızda otorite figürleriyle ilgili, bazı krizler yaşanabilir. Babanız veya üst konumda ki kişilerle ilişkilerinize dikkat ermenizi tavsiye ederim. Gece saatleri devreye girecek olan Jüpiter, ilişkilerde nefes aldırmaya, yardımcı olacak, olumlu etkisiyle ilişkilerdeki gerginliğin çözülmesine ve daha rahat bir akşam yaşanmasına destek verecektir.

14 2

YENGEÇ VE YÜKSLEN YENGEÇLER

Sevgili Yengeçler, ikili ilişkilerinizle ilgili bazı krizli ve dönüşümsel bir gün olabilir, hırslı ve takıntılı davranma k ilişkileriniz zorlayabilir. Çocuklarınızla var ve onlarla ilgili tamamlanması gerekenler yada eksikler yoluna sokulacak, yada yapmış olduğunu organizasyonlarla ilgili olumlu bir gelişme yaşanacaktır.

14 3

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

Sevgili İkizler, maddi konuların ön planda olduğu bir gün olacaktır. Ödemeler, krediler veya bu konularla ilgili durumlar bugün gündeminizde. İkili ilişkilerinizle ilgili yaşayabileceğiniz gerginlikler gün genelini etkileyebilir, sakin kalmakta fayda var. Akşam saatleri daha rahat ve ılımlı geçecektir.

14 4