Günlük burç yorumları 16 Mayıs Çarşamba 2018

Günlük burç yorumları 16 Mayıs Çarşamba 2018. Ani aldığınız kararlar başınıza dert olabilir. Bu durum geri dönülmez hatalara yol açabilir dikkat!

Bugün, enerji alanlarımız değişiyor. Mars’ın Kova burcuna geçmesiyle birlikte özellikle sosyal çevremizle beraber atacağımız adımlar hızlanacak.

Özgürlük için mücadelelerimiz de artıyor. Bu dönemde toplumsal konularda fevri tepkilere çok dikkat etmemiz gerekiyor. Zira Mars-Uranüs dik açısı, başkaldırışlara ve isyanlara açık enerjiler altında olacağımızı gösteriyor. Karmaşalar yaşamaya açık olabiliriz. Depremler ve olumsuzluklar oluşabilir.

13 1

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU             

Tehlikeli yerlerden uzak durun. Parasal konularda çabuk tepki vermeye ve risk almaya yatkın olabilirsiniz. Bir arkadaşınızın başına zor bir durum gelebilir, ona yardım edin. 

13 2

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU              

Enerjinizi dış ortamlara, seyahatlere, yabancılarla yapılacak olan işlere ve yurtdışı kontaklarına harcayacaksınız. Önemli seyahatlerinizde bazı sorun ve sıkıntılar oluşabilir.

13 3

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU            

Eşinizin hayatındaki mücadeleler artarken, siz de kendinizi bu koşturmaların içinde bulabilirsiniz. Aile ortamlarınızda sevdiğiniz insanla ters durumlar içine girmemeye çalışın.

13 4