Günlük burç yorumları 16 Nisan 2018

Günlük burç yorumları 16 Nisan 2018. Son zamanlarda aceleci davrandığınız konularda dikkatli olun aksi taktirde işin duygusal boyutu sizi sarsabilir!

Bugün 26 derece koç burcunda sabah 04:57 de bir yeniay gerçekleşti. Yeni ay yeni gelişecek olayları ve bunların tohumlarının atılışlarını anlatır. Ayın, Güneş ile kavuşmasından sonra Uranüs ile olan birlikteliği değişik sürprizli olaylara hazırlıklı olun diyecek. Öncü ve acelece Koç burcunda olacak olması, olayların hızlı ve çabuk gelişeceğini bazı kararları ise hiç düşünmeden alabileceğimizi ve artık suya sabuna bulaşmadan değil, çabalayarak değişmeye çalışacağımızı gösteriyor. Hızlı ve bol sürprizli olaylara hazırlıklı olun.

Yalnız Uranüs bu ne yapacağı belli olmaz, olumlu da yaşatır olumsu da.. Bu yeni ay hangi doğum haritamızda hangi evde gerçekleşiyorsa o konular da değişimler yaşayacağız. Venüs Plüton olumlu açısı, estetik ve güzellikle ilgili değişimlere hazırlıklı olun diyor, maddi kaynakları değiştirme, olumlu yönde arttırmaya çalışacağımızı, ilişkilerde tutkunun artabileceği ama beklenmedik bir şekilde de kopabileceği konusunda uyarıyor. Plüton karesi ise biraz da olsa zorlanacağımızı anlatıyor. 

14 1

İlişkilerde farklılaşmaya da hazır olun bence, herkeste bir özgürlük ve isyan bayrakları aniden açılabilir. Yenilenme ve değişme isteği oldukça basık olacak. Yeni ay koç burcunda olacağı için kafa bölgesinde ki olaylara dikkat etmek gerekir. Baş ağrıları ve migren etkili olabilir. Ülkemiz açısından da ani kararların alınabileceği, toplumsal olaylara karşı herkesin hassas olacağı, daha fazla duyarlılık göstereceği, yeni yapılandırılmalara gideceği, ancak sınır komşularımız, müttefiklerimizle zorlanacağımız ama değişimlerde başrolü oynayacağımız yeni bir dönem başlayacak.

Ani başkaldırılar veya olaylara toplumsal tepkilerde görülebilir. Ekonomik önlemlere gideceğimiz, Mars Venüs, Mars Neptün, olumlu açılarıyla olayları daha olumlu yönde değiştirmek, ilahi bir şekilde beklenmedik bir yerde olacağımızı ve rol üstleneceğimiz de düşündürebilir. Bu Yeni Ayın bizlere an güzel özeti, aceleci, hızlı ani kararlar almaktan uzak durun diyor olması. Değişim ve dönüşümlere hazırlıklı olun. Sevgiyle ve yeniliklerle dolu bir hafta geçirmenizi diliyorum.

14 2

Yengeç ve Yükselen Yengeçler: Sevgili Yengeçler, kariyeriniz ve toplumsal statünüz ile ilgili değişimler yaşayacak, hayatınızdaki üst konumda ki kişilerin ve değişimleri sizin de hayatınıza yansıyacaktır. Aileniz ve ev konularıyla ilgili farklı kararlar alabilirsiniz.

14 3

İkizler ve Yükselen İkizler: Sevgili İkizler, maddi konular ve sosyal çevrenizle ilgili olumlu değişimlerin yada beklenmedik olayların hız bulacağı günler başlayacaktır. Hayatınızda önemli değişimlere önemli yer değişikliklerine hazırlıklı olmalısınız. Beklenmedik kararlar alabilirsiniz.

14 4