Günlük burç yorumları 17 Nisan Salı 2018

Günlük burç yorumları 17 Nisan Salı 2018. Manevi duygularınızın ön planda olduğu duygusallığı derinlerde yaşayacağınız günler sizi bekliyor!

Ay Boğa Burcunda, maddi güvencenin ön planda olduğu, lüks ve konfor ihtiyacımızın artacağı, yeme içme konularının ön planda olduğu, sakin ve dingin bir gün olacaktır. Öğlen saatlerinde Neptün'le olan olumlu açısı manevi duygularımızı ve duygusallığımızı ön plana çıkartacak ve daha rahatlatacaktır. Dolayısıyla sakin ve dingin geçireceğimiz saatler olacaktır. Akşam saatleri ise Mars ile olan açısı hayatımızı biraz hızlandıracak. Venüs Plüton olumlu açısı ise, hayatımızdaki önemli otorite figürlerinin desteğini sağlayacak, önemli değişim ve dönüşüm enerjilerini çalıştıracak, maddi imkanlar bulma şansı , aşk ve tutkunun artmasını sağlayacaktır. 

14 1

Venüs Jüpiter karşıtlığı ise lüks, konfor, maddi konularda abartıya yol açabilir, fazla yeme içme ve harcamaya bizleri yönlendirebilir. Bunun yanı sıra önemli şans ve fırsatları da önümüze getirecektir. Bugün maddi desteğin, maddi konforun ön planda olduğu bir gün olacaktır. Elimize geçen fırsatları değerlendirmekte yalnız abartmamakta fayda var.

14 2

Yengeç ve Yükselen Yengeçler: Sevgili Yengeçler, birlikte olduğunuz kişiden destek göreceğiniz , sosyal ortamlarda ön planda olacağınız şanslı bir gün olabilir sizler için, önünüze çıkan şan s ve fırsatları değerlendirin fazla abartılı harcamalardan uzak durun.

14 3

İkizler ve Yükselen İkizler: Sevgili İkizler, iş hayatınızla ilgili olumlu gelişmeler olabilir, birlikte olduğunuz kişilerden maddi destek görebilirsiniz .İç dünyanızda ki huzursuzlukları abartamamalı , önünüze bakmalısınız.

14 4